upacjenta.pl - usługi medyczne z dojazdem do Ciebie!
Celem serwisu uPacjenta.pl jest zwiększenie dostępności służby zdrowia poprzez umożliwienie zamawiania usług medycznych prosto do miejsca zamieszkania. Proces zamówienia jest prosty i przejrzysty, dzięki czemu nie zabiera on wiele czasu.
Jak zapobiegać upadkom we własnym mieszkaniu? Bezpieczna łazienka dla seniora.
Statystyki jasno pokazują – upadki stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia i życia seniorów. Każdego dnia dochodzi do nich w ich własnych mieszkaniach lub jego okolicy.
Nowa wanna w naszej ofercie - wanna MIDIA!
Wanna otwierana MIDIA to kompromis między wysoką wanną typu siedzącego, a niską wanną RELAX. Ułatwia samodzielną higienę seniorów oraz osób niepełnosprawnych, a także czynności pomocnicze. Z kąpieli w wannie mogą skorzystać dzieci, dorosłych zadowoli możliwość szybkiego prysznicu.
Seria uchwytów VITAL - nowoczesne wzornictwo, tradycyjny komfort.
Produkty z serii VITAL to nowatorskie podejście do tematyki uchwytów łazienkowych. Pozwalają one zerwać z dotychczasowymi skojarzeniami, które nasuwają się na myśl o uchwytach łazienkowych.
Rewelacyjne produkty firmy ETAC w naszej ofercie.
Do naszej oferty dołączył produkty renomowanej szwedzkiej firmy Etac. Produkty tej firmy cechują się niezwykłą jakością - dbałością o detale, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i perfekcyjne wykończenie. Uchwyty i poręcze Etac są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne!
Zobacz filmy prezentujące nasze wanny!
Zobacz filmy prezentujące nasze wanny!
Kąpiele lecznicze dla seniorów - domowe SPA we własnej wannie. Cz.3 - Kąpiele borowinowe
W domowych warunkach możemy także przygotować kąpiel borowinową, która pomoże zregenerować naskórek, przyniesie ulgę w stanach zapalnych tkanek miękkich (schorzenia mięśni), kości i stawów, a także w chorobach reumatycznych. Bogactwo składników borowiny sprawia, że pozytywnie wpływa ona na cały organizm, także na skórę. Wykazuje działanie przeciwzapalne, bakteriobójcze oraz regeneracyjne.
Kąpiele lecznicze dla seniorów - domowe SPA we własnej wannie. Cz.2 - Kąpiele solankowe
Solanki to wysoko zmineralizowane wody podziemne, które są bogate w rozmaite składniki mineralne, które są niezbędne dla poprawnego funkcjonowania organizmu. Kąpiele solankowe znajdują się w ofercie wielu uzdrowisk i zbliżone są do kąpieli siarczkowych. Podobnie jak one, mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie i kondycję organizmu. Oczyszczają, leczą i odmładzają.
Kąpiele lecznicze dla seniorów - domowe SPA we własnej wannie. Cz.1 - Kąpiele siarczkowe
Kąpiele lecznicze od lat są stosowane we wszelkiego rodzaju sanatoriach i uzdrowiskach. Szczególnie długą tradycją cieszą się kąpiele siarczkowe, które w Polsce wykonywane są już od 150 lat. Od wielu lat pomagają one leczyć rozmaite dolegliwości.
Z jakiego materiału wykonane są wanny z drzwiami?
Oferowane przez nas wanny wykonane są z kompozytu poliestrowo-szklanego (tzw. GFK). Tworzywo poliestrowe wzmacniane włóknem szklanym to materiał od lat wykorzystywany wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa odporność na działanie promieni UV, wody oraz chemii...