(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
Uchwyty łazienkowe Etac Flex
Coraz więcej osób poszukuje rozwiązań łazienkowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Ładne wykonanie i ciekawe wzornictwo ma znaczenie szczególnie, gdy ktoś decyduje się na generalny remont łazienki połączony z przystosowaniem jej do potrzeb osoby starszej. Jednym z niezbędnych elementów w takiej łazience są uchwyty i poręcze.
Etac My-Loo - nakładka na sedes dla wymagających
Na rynku pomocy dla seniorów znajdziemy szereg rozmaitych modeli nasadek na sedes dla seniorów. Wybór jest bardzo szeroki, przez co niektórzy mają problem z wyborem odpowiedniej nakładki. Spośród wielu modeli na szczególną uwagę zasługuje nakładka szwedzkiej firmy Etac. My-Loo wyróżnia się niesłychaną jakością wykonania, dbałością o detale, a nade wszystko – wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa.
Rekomendacja Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim
Kolejna rekomendacja potwierdza wysoką jakość i użyteczność naszych wanien. Pozytywną opinię otrzymaliśmy od Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Rekomendacja Domu Pomocy Społecznej w Kutnie
Rekomendacja otrzymana od Domu Pomocy Społecznej w Kutnie potwierdza wysoką jakość naszych wanien.
Siedzisko prysznicowe do niedużej kabiny
Problemem powszechnie występującym w wielu polskich łazienkach jest ograniczona przestrzeń. Jednak nieduża kabina prysznicowa nie musi stanowić przeszkody dla zastosowania siedziska prysznicowego montowanego na ścianie.
Endoproteza biodra - dostosowanie łazienki
Dostosowanie łazienki do potrzeb osoby po operacji wstawienia endoprotezy biodra pozwala zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom oraz wygodniej korzystać z łazienki w czasie powrotu do sprawności.
Wanna z drzwiami - wybierz wiedzę i doświadczenie
Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w produkcji i niezliczone rozmowy z klientami pozwalają nam oferować niezawodne, trwałe i bezawaryjne wanny z drzwiami, dzięki którym kąpiel osób starszych i niepełnosprawnych staje się prostsza.
Syfon do umywalki dla osoby niepełnosprawnej
Wolna przestrzeń pod umywalką jest kluczowa dla komfortowego korzystania z umywalki przez osoby starsze i niepełnosprawne. Zapraszamy do poznania syfonów oszczędzających miejsce, które doskonale sprawdzą się w łazience bez barier.
Promocyjna akcja jubileuszowa z okazji 25-lecia firmy SANITPLAST
25. urodziny to wielki jubileusz, dlatego firma SANITPLAST ogłasza zawrotną akcję urodzinową. 25 wanien z drzwiami RELAX w jednolitej, urodzinowej cenie 4399zł brutto – niezależnie od wymiaru. Taka okazja powtórzy się dopiero za 25 lat. Sprawdź i zamów, zanim zrobi to ktoś inny.
Bezpieczne uchwyty bez wiercenia - czy to możliwe?
Przedstawienie uchwytów montowanych bez wiercenia ścian szwedzkiej firmy Etac. Doskonała alternatywa dla uchwytów montowanych na przyssawki.
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');