Ławka na wannę Etac Fresh - recenzja
Recenzja ławki na wannę Etac Fresh ułatwiającej korzystanie z wanny oraz zapewniającej bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z niej.
Jak wyposażyć strefę umywalki dla seniora?
Zestaw porad dotyczących wyposażenia strefy umywalkowej dla osoby niepełnosprawnej lub seniora.
Jak wybrać ławkę na wannę?
Krótki poradnik omawiający problem wyboru odpowiedniej ławki na wannę dla seniora lub osoby niepełnosprawnej.
Nakładka na sedes Etac Hi-Loo Fixed - recenzja
Zastanawiacie się Państwo nad wyborem nakładki podwyższającej na sedes? Zapraszamy do przeczytania recenzji nasadki podwyższającej szwedzkiej firmy Etac - modelu Hi-Loo Fixed.
Otrzymanie rekomendacji od Domu Pomocy Społecznej "Zacisze"
Otrzymaliśmy rekomendację od Domu Pomocy Społecznej "Zacisze" w Olsztynku do którego dostarczaliśmy trzy wanny z drzwiami RELAX.
Dofinansowania PFRON na zakup wanny z drzwiami w 2020 roku
Z uwagi na większy budżet Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w nadchodzącym roku warto ubiegać się o dofinansowanie na zakup wanny z drzwiczkami dla osoby niepełnosprawnej.
upacjenta.pl - usługi medyczne z dojazdem do Ciebie!
Celem serwisu uPacjenta.pl jest zwiększenie dostępności służby zdrowia poprzez umożliwienie zamawiania usług medycznych prosto do miejsca zamieszkania. Proces zamówienia jest prosty i przejrzysty, dzięki czemu nie zabiera on wiele czasu.
Jak zapobiegać upadkom we własnym mieszkaniu? Bezpieczna łazienka dla seniora.
Statystyki jasno pokazują – upadki stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia i życia seniorów. Każdego dnia dochodzi do nich w ich własnych mieszkaniach lub jego okolicy.
Nowa wanna w naszej ofercie - wanna MIDIA!
Wanna otwierana MIDIA to kompromis między wysoką wanną typu siedzącego, a niską wanną RELAX. Ułatwia samodzielną higienę seniorów oraz osób niepełnosprawnych, a także czynności pomocnicze. Z kąpieli w wannie mogą skorzystać dzieci, dorosłych zadowoli możliwość szybkiego prysznicu.
Seria uchwytów VITAL - nowoczesne wzornictwo, tradycyjny komfort.
Produkty z serii VITAL to nowatorskie podejście do tematyki uchwytów łazienkowych. Pozwalają one zerwać z dotychczasowymi skojarzeniami, które nasuwają się na myśl o uchwytach łazienkowych.