(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
Porównanie nakładek podwyższających na sedes Etac Hi-Loo i Etac My-Loo
W ofercie szwedzkiej firmy Etac, produkującej wysokiej jakości pomoce łazienkowe dla seniorów znajdziemy dwa modele nakładek podwyższających na sedes – Hi-Loo i My-Loo. W tym artykule przyjrzymy się podobieństwom i różnicom pomiędzy tymi dwoma modelami. Zapraszamy do lektury.
Nakładka podwyższająca na sedes - porównanie modeli do 150zł
Wiele osób nie chce wydawać majątku na nasadkę do WC, która będzie potrzebna tylko na czas rehabilitacji po operacji. Przygotowaliśmy zestawienie wartych uwagi udogodnień, które pozwolą wygodniej korzystać z toalety np. podczas rehabilitacji po wstawieniu endoprotezy stawu biodrowego i nie obciążą nadmiernie domowego budżetu.
Jak wybrać uchwyty do łazienki dla osoby niepełnosprawnej?
Odpowiedni dobór i rozmieszczenie poręczy dla niepełnosprawnych ma kluczowe znaczenie dla komfortu korzystania z łazienki.
Zmiany w regulaminie sklepu
Szanowni Klienci, z dniem 19.02.2021 wprowadzamy zmiany w Regulaminie naszego sklepu internetowego.
Promocja "Złap VITALA"
Zapraszamy do skorzystania z promocji "Złap VITALA", w której możecie Państwo zyskać aż 600zł przy zakupie wanny z drzwiami.
Czarne uchwyty w łazience - zerwij z rutyną
Czarne uchwyty i poręcze pozwalają zerwać z klasycznym wyglądem łazienki dostosowanej do potrzeb seniora lub osoby niepełnosprawnej. Wyglądają elegancko, a do tego oferują wiele dodatkowych korzyści. Przekonaj się sam!
Poręcze łazienkowe 2w1 - Deante Vital
Coraz więcej naszych klientów poszukuje poręczy łazienkowych, które oprócz swojej podstawowej funkcji będą także oferowały dodatkowe korzyści, np. dodatkową funkcjonalność lub nietypowe kształty. Uchwyty z linii VITAL są świetną odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.
Uchwyty łazienkowe Etac Flex
Coraz więcej osób poszukuje rozwiązań łazienkowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Ładne wykonanie i ciekawe wzornictwo ma znaczenie szczególnie, gdy ktoś decyduje się na generalny remont łazienki połączony z przystosowaniem jej do potrzeb osoby starszej. Jednym z niezbędnych elementów w takiej łazience są uchwyty i poręcze.
Etac My-Loo - nakładka na sedes dla wymagających
Na rynku pomocy dla seniorów znajdziemy szereg rozmaitych modeli nasadek na sedes dla seniorów. Wybór jest bardzo szeroki, przez co niektórzy mają problem z wyborem odpowiedniej nakładki. Spośród wielu modeli na szczególną uwagę zasługuje nakładka szwedzkiej firmy Etac. My-Loo wyróżnia się niesłychaną jakością wykonania, dbałością o detale, a nade wszystko – wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa.
Rekomendacja Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim
Kolejna rekomendacja potwierdza wysoką jakość i użyteczność naszych wanien. Pozytywną opinię otrzymaliśmy od Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');