Rekomendacja Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim
Kolejna rekomendacja potwierdza wysoką jakość i użyteczność naszych wanien. Pozytywną opinię otrzymaliśmy od Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Rekomendacja Domu Pomocy Społecznej w Kutnie
Rekomendacja otrzymana od Domu Pomocy Społecznej w Kutnie potwierdza wysoką jakość naszych wanien.
Siedzisko prysznicowe do niedużej kabiny
Problemem powszechnie występującym w wielu polskich łazienkach jest ograniczona przestrzeń. Jednak nieduża kabina prysznicowa nie musi stanowić przeszkody dla zastosowania siedziska prysznicowego montowanego na ścianie.
Endoproteza biodra - dostosowanie łazienki
Dostosowanie łazienki do potrzeb osoby po operacji wstawienia endoprotezy biodra pozwala zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom oraz wygodniej korzystać z łazienki w czasie powrotu do sprawności.
Wanna z drzwiami - wybierz wiedzę i doświadczenie
Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w produkcji i niezliczone rozmowy z klientami pozwalają nam oferować niezawodne, trwałe i bezawaryjne wanny z drzwiami, dzięki którym kąpiel osób starszych i niepełnosprawnych staje się prostsza.
Syfon do umywalki dla osoby niepełnosprawnej
Wolna przestrzeń pod umywalką jest kluczowa dla komfortowego korzystania z umywalki przez osoby starsze i niepełnosprawne. Zapraszamy do poznania syfonów oszczędzających miejsce, które doskonale sprawdzą się w łazience bez barier.
Promocyjna akcja jubileuszowa z okazji 25-lecia firmy SANITPLAST
25. urodziny to wielki jubileusz, dlatego firma SANITPLAST ogłasza zawrotną akcję urodzinową. 25 wanien z drzwiami RELAX w jednolitej, urodzinowej cenie 4399zł brutto – niezależnie od wymiaru. Taka okazja powtórzy się dopiero za 25 lat. Sprawdź i zamów, zanim zrobi to ktoś inny.
Bezpieczne uchwyty bez wiercenia - czy to możliwe?
Przedstawienie uchwytów montowanych bez wiercenia ścian szwedzkiej firmy Etac. Doskonała alternatywa dla uchwytów montowanych na przyssawki.
Jak wybrać wannę z drzwiami?
Jak wybrać wannę z drzwiami odpowiednią do swoich potrzeb? Na co zwrócić uwagę? Na jakie pytania warto sobie odpowiedzieć? Dowiedz się czytając nasz poradnik dotyczący wyboru wanny z drzwiczkami.
Ławka na wannę Etac Fresh - recenzja
Recenzja ławki na wannę Etac Fresh ułatwiającej korzystanie z wanny oraz zapewniającej bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z niej.