(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
Jak wybrać uchwyty do łazienki dla osoby niepełnosprawnej?
Odpowiedni dobór i rozmieszczenie poręczy dla niepełnosprawnych ma kluczowe znaczenie dla komfortu korzystania z łazienki.
Zmiany w regulaminie sklepu
Szanowni Klienci, z dniem 22.01.2021 wprowadzamy zmiany w Regulaminie naszego sklepu internetowego.
Promocja "Złap VITALA"
Zapraszamy do skorzystania z promocji "Złap VITALA", w której możecie Państwo zyskać aż 600zł przy zakupie wanny z drzwiami.
Czarne uchwyty w łazience - zerwij z rutyną
Czarne uchwyty i poręcze pozwalają zerwać z klasycznym wyglądem łazienki dostosowanej do potrzeb seniora lub osoby niepełnosprawnej. Wyglądają elegancko, a do tego oferują wiele dodatkowych korzyści. Przekonaj się sam!
Poręcze łazienkowe 2w1 - Deante Vital
Coraz więcej naszych klientów poszukuje poręczy łazienkowych, które oprócz swojej podstawowej funkcji będą także oferowały dodatkowe korzyści, np. dodatkową funkcjonalność lub nietypowe kształty. Uchwyty z linii VITAL są świetną odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.
Uchwyty łazienkowe Etac Flex
Coraz więcej osób poszukuje rozwiązań łazienkowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Ładne wykonanie i ciekawe wzornictwo ma znaczenie szczególnie, gdy ktoś decyduje się na generalny remont łazienki połączony z przystosowaniem jej do potrzeb osoby starszej. Jednym z niezbędnych elementów w takiej łazience są uchwyty i poręcze.
Etac My-Loo - nakładka na sedes dla wymagających
Na rynku pomocy dla seniorów znajdziemy szereg rozmaitych modeli nasadek na sedes dla seniorów. Wybór jest bardzo szeroki, przez co niektórzy mają problem z wyborem odpowiedniej nakładki. Spośród wielu modeli na szczególną uwagę zasługuje nakładka szwedzkiej firmy Etac. My-Loo wyróżnia się niesłychaną jakością wykonania, dbałością o detale, a nade wszystko – wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa.
Rekomendacja Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim
Kolejna rekomendacja potwierdza wysoką jakość i użyteczność naszych wanien. Pozytywną opinię otrzymaliśmy od Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Rekomendacja Domu Pomocy Społecznej w Kutnie
Rekomendacja otrzymana od Domu Pomocy Społecznej w Kutnie potwierdza wysoką jakość naszych wanien.
Siedzisko prysznicowe do niedużej kabiny
Problemem powszechnie występującym w wielu polskich łazienkach jest ograniczona przestrzeń. Jednak nieduża kabina prysznicowa nie musi stanowić przeszkody dla zastosowania siedziska prysznicowego montowanego na ścianie.
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');