(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Zmiany w regulaminie sklepu
Szanowni Klienci, z dniem 09.01.2023 wprowadzamy zmiany w Regulaminie naszego sklepu internetowego.
Wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych i dla osób starszych. Porady i wskazówki
Osoby, które na co dzień borykają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, często potrzebują pomocy w załatwianiu podstawowych potrzeb. To samo dotyczy seniorów, którzy ze względu na pogarszający się stan zdrowia nie są już tak sprawni, jak dawniej. Powodem ich irytacji często jest ograniczona mobilność i związany z tym utrudniony dostęp do takich urządzeń jak prysznic czy sanitariat.
Toaleta publiczna dla niepełnosprawnych – wymiary, przepisy, formalne wymogi
Obowiązujące przepisy prawa nakazują w miejscach publicznych urządzić, obok zwykłych łazienek, także toalety dla niepełnosprawnych Przepisy europejskie w tym przypadku jasno określają minimalne wymagania, ale warto też pamiętać do dobrych praktykach przy projektowaniu łazienki dla niepełnosprawnych Wymogi osób mających kłopoty ze sprawnym poruszaniem się mogą być jednak różne, dlatego na aranżacje pomieszczenia warto spojrzeć kompleksowo.
Porównanie nakładek podwyższających na sedes Etac Hi-Loo i Etac My-Loo
W ofercie szwedzkiej firmy Etac, produkującej wysokiej jakości pomoce łazienkowe dla seniorów znajdziemy dwa modele nakładek podwyższających na sedes – Hi-Loo i My-Loo. W tym artykule przyjrzymy się podobieństwom i różnicom pomiędzy tymi dwoma modelami. Zapraszamy do lektury.
Nakładka podwyższająca na sedes - porównanie modeli do 150zł
Wiele osób nie chce wydawać majątku na nasadkę do WC, która będzie potrzebna tylko na czas rehabilitacji po operacji. Przygotowaliśmy zestawienie wartych uwagi udogodnień, które pozwolą wygodniej korzystać z toalety np. podczas rehabilitacji po wstawieniu endoprotezy stawu biodrowego i nie obciążą nadmiernie domowego budżetu.
Jak wybrać uchwyty do łazienki dla osoby niepełnosprawnej?
Odpowiedni dobór i rozmieszczenie poręczy dla niepełnosprawnych ma kluczowe znaczenie dla komfortu korzystania z łazienki.
Zmiany w regulaminie sklepu
Szanowni Klienci, z dniem 19.02.2021 wprowadzamy zmiany w Regulaminie naszego sklepu internetowego.
Promocja "Złap VITALA"
Zapraszamy do skorzystania z promocji "Złap VITALA", w której możecie Państwo zyskać aż 600zł przy zakupie wanny z drzwiami.
Czarne uchwyty w łazience - zerwij z rutyną
Czarne uchwyty i poręcze pozwalają zerwać z klasycznym wyglądem łazienki dostosowanej do potrzeb seniora lub osoby niepełnosprawnej. Wyglądają elegancko, a do tego oferują wiele dodatkowych korzyści. Przekonaj się sam!
Poręcze łazienkowe 2w1 - Deante Vital
Coraz więcej naszych klientów poszukuje poręczy łazienkowych, które oprócz swojej podstawowej funkcji będą także oferowały dodatkowe korzyści, np. dodatkową funkcjonalność lub nietypowe kształty. Uchwyty z linii VITAL są świetną odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.