(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Wygoda każdego dnia – dopasuj łazienkę do swoich potrzeb. Zainstaluj atestowane uchwyty, dobierz sprawdzone pomoce i inne wysokiej jakości akcesoria, które Cię nie zawiodą i pozwolą  przez wiele lat cieszy się wygodą. Pomożemy wybrać pomysłowe i praktyczne produkty, abyś każdego dnia odczuwał satysfakcję.

Zapomnij o lęku –  korzystaj z kąpieli bez trudu i obaw. Niski próg to łatwe wchodzenie i wychodzenie z wanny, a antypoślizgowe dno pozwala uniknąć upadku.  Atest Polskiego Zakładu Higieny gwarantuje, że wanna jest bezpieczna dla Twojego zdrowia, a jej powierzchnia hamuje rozwój bakterii i jest prosta w czyszczeniu. Oferujemy jedynie sprawdzone, bezpieczne produkty uznanych producentów.

Luksus i elegancja w Twojej łazience – kto powiedział, że we własnej łazience nie można poczuć się jak w SPA? Lśniąca biel i idealnie gładka powierzchnia wanny wprawi w zachwyt Ciebie i Twoich gości, a eleganckie, wielofunkcyjne dodatki oddalą skojarzenia ze szpitalną łazienką. Satysfakcja gwarantowana przez wiele lat! Odkryj zalety tworzywa GFK.

Przyjemność na każdym kroku – zrelaksuj się w ciepłej w dotyku i wygodnie wyprofilowanej wannie w której woda długo pozostaje ciepła. Niezależnie od tego, czy korzystasz z umywalki, toalety, czy prysznica – może być to czas przyjemności, dlatego warto postawić na przyjazne materiały, dbałość o detale i przemyślane rozwiązania, które znajdziesz w naszych produktach. 

Domowe uzdrowisko - Nie musisz już jechać do sanatorium, aby wziąć leczniczą kąpiel ziołową -rozkoszuj się jej właściwościami w zaciszu własnej łazienki! Możesz mieć pewność, że zioła i sole zadziałają tylko na Twoje ciało i zmysły, a wanna pozostanie piękna dzięki zastosowaniu tworzywa odpornego na przebarwienia. W naszej ofercie znajdziesz sole i zioła ze sprawdzonych, bezpiecznych źródeł.

Oszczędność przez lata – dzięki wysokiej klasy materiałom wanny przez lata pozostają szczelne, lśniące i bezawaryjne, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze. Potwierdza to szereg rekomendacji. Ponadto doskonała termoizolacja pozwala zmniejszy zużycie ciepłej wody. Wybierając wysokiej jakości akcesoria nie musisz się martwi, że za kilka lat będziesz je musiał wymieni na nowe.

Naszą jakość potwierdzają klienci – od kilkunastu lat oferowane przez nas wanny z drzwiami z powodzeniem wykorzystywane są w hotelach, uzdrowiskach i Domach Pomocy Społecznej. Liczne rekomendacje potwierdzają ich niezawodność i perfekcyjne wykonanie. Zapraszamy do zapoznania się z otrzymanymi przez nas referencjami.