(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Krzesła pod prysznic

Filtrowanie   Sortowanie  

Krzesełko pod prysznic

Krzesła prysznicowe to bardzo uniwersalne pomoce łazienkowe dla seniorów, osób niepełnosprawnych oraz osób, które po przebytych operacjach lub ze względu na inne dolegliwości korzystają z natrysku w pozycji siedzącej.

Nie jest to jednak produkt, z którego można korzystać tylko i wyłącznie pod prysznicem. Sprawdzi się on także po wyjęciu z kabiny prysznicowej np. obok umywalki, wanny czy w innym pomieszczeniu. Śmiało możemy, zatem nazywać je także krzesłami łazienkowymi. Tak naprawdę krzesło pod prysznic może być przydatne gdzie tylko potrzebujemy.

Krzesło pod prysznic – jakie wybrać?

W naszej ofercie posiadamy wiele różnych krzeseł prysznicowych, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać model dogodny dla siebie i dostosowany do indywidualnych oczekiwań. Poszukiwania z pewnością należy rozpocząć od określenia swoich potrzeb oraz kluczowych problemów. Krzesło pod prysznic charakteryzuje się różnymi cechami oraz udogodnieniami, które w niektórych przypadkach będą nieprzydatne, w innych zaś niezbędne.

Jednym z takich udogodnień jest wycięcie higieniczne, które posiada wiele spośród oferowanych przez nas krzeseł prysznicowych. Tak wyprofilowane krzesełko pod prysznic jest ułatwieniem higieny miejsc intymnych, co pozytywnie wpływa na poczucie intymności i niezależności użytkownika. Takie udogodnienie jest praktyczne i znacznie podnosi komfort higieny. Może także ułatwiać pomoc drugiej osoby.

Ważnym czynnikiem, na który muszą zwrócić uwagę szczególnie posiadacze niewielkich łazienek, jest ilość wolnego miejsca. Jeżeli łazienka jest mała i każde dodatkowe jej wyposażenie będzie powodowało dyskomfort, warto zdecydować się na model składany. Składane krzesło pod prysznic pozwala oszczędzać miejsce w łazience, gdy nie jest używane i schować je w dogodnym miejscu. Nie mniej ważna jest możliwość regulacji wysokości, którą posiada praktycznie każde krzesełko pod prysznic.

Warto zwrócić również uwagę na maksymalne dopuszczane przez producenta obciążenie, ponieważ powinno ono być dopasowane do wagi użytkownika. W przypadku osób korpulentnych warto zdecydować się na modele o wzmocnionej konstrukcji.

Najlepsze krzesełko pod prysznic ma konstrukcję modułową, która umożliwia szybkie przekształcenie go w taboret lub stołek prysznicowy. Dodatkową zaletą jest pokrycie podłokietników antypoślizgowym, miękkim materiałem lub antypoślizgowymi powierzchniami.

Czy krzesełko pod prysznic może być ładne?

Może, a nawet powinno! Producenci krzeseł prysznicowych coraz częściej przykładają wagę nie tylko do ich praktycznych właściwości, ale także estetycznego wyglądu. Najlepsze krzesełko pod prysznic to miła dla oka, niekojarząca się ze szpitalem pomoc dla seniorów, której nie trzeba chować na wypadek wizyty gości. Pamiętajmy, że oprócz komfortu fizycznego, bezpieczeństwa i wygody, ważny jest również nasz komfort psychiczny, który zapewniają miłe dla oczu wnętrza. Z pewnością krzesło pod prysznic, które nie kojarzy się ze szpitalną surowością, pozwoli uczynić z łazienki przytulniejsze miejsce.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');