(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Zestawy natryskowe

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Cena
  • 85,00 zł - 593,00 zł

Wysokość (mm)
Długość (mm)
Maksymalne obciążenie (kg)
Kolor uchwytu
Średnica uchwytu
W komplecie z wężem i słuchawką
Maskownice
Ilość funkcji słuchawki
Klasa przepływu
Sposób montażu

Aktywne filtry

Zestawy natryskowe

Choć większość elementów wyposażenia łazienki można zakupić osobno to wybierając armaturę prysznicową lub wannową warto rozważyć zakup gotowego zestawu natryskowego (prysznicowego) jednego z czołowych producentów.

Zestaw prysznicowy najczęściej składa się z kilku podstawowych elementów: drążka natryskowego (lub uchwytu mocującego), węża oraz słuchawki. Niektóre zestawy natryskowe mogą zawierać także baterie natryskowe oraz deszczownice. Drążek natryskowy oraz uchwyt mocujący służą do zawieszenia słuchawki na dowolnej wysokości, aby umożliwić prysznic w pozycji stojącej. Uchwyt mocujący najczęściej przykręcany jest do ściany w wybranym miejscu i nie ma możliwości jego przemieszczenia bez ingerencji w ścianę. Niektórzy producenci oferują jednak uchwyty przyssawkowe. Drążki natryskowe umożliwiają płynną regulację wysokości oraz kąta zawieszenia słuchawki, dzięki czemu każdy domownik może dopasować te parametry do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państw również rewelacyjny zestaw natryskowy Deante VITAL, stworzony z myślą o potrzebach osób starszych i niepełnosprawnych.

Zestaw prysznicowy – jaki wybrać?

Wśród oferowanych przez nas zestawów prysznicowych znajdziecie Państwo między innymi modele z deszczownicami. Jest to nieco bardziej zaawansowany zestaw natryskowy z dodatkową głowicą znajdującą się nad głową użytkownika, dzięki czemu korzystanie z prysznica stojąc jest znacznie wygodniejsze. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie w przypadku korzystania z natrysku w wannie – należy jednak pamiętać o zamontowaniu dodatkowo np. parawanu nawannowego, aby nadmiernie nie zachlapać łazienki. W przypadku osób korzystających z natrysku lub kąpieli w pozycji siedzącej standardowy zestaw prysznicowy będzie wystarczający.

Zestawy prysznicowe, podobnie jak pozostałe elementy wyposażenia łazienkowego, różnią się od siebie przede wszystkim wzornictwem. Identycznie jak w przypadku baterii i słuchawek, producenci oferują wiele różnych wzorów. Wybierając zestaw prysznicowy warto dopasować go do pozostałego wyposażenia oraz zwrócić uwagę na detale decydujące o jego funkcjonalności.

Porównując zestawy prysznicowe warto, zatem zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany drążek oraz uchwyt mocujący słuchawkę, długość węża, ilość funkcji słuchawki natryskowej oraz ewentualne dodatkowe funkcje takie jak np. mydelniczka, czy uchwyty na ręcznik. Z pewnością warto zwrócić uwagę na to, czy wąż jest rozciągliwy oraz czy posiada funkcję ochrony przed skręcaniem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy prysznicowe czołowych producentów, wykonane z trwałych materiałów, które przez lata pozostaną niezawodne. Oferujemy zróżnicowane zestawy natryskowe, które z pewnością będą pasować do Państwa łazienek.

Zestawy natryskowy Deante VITAL – idealny wybór dla seniorów

Zestaw prysznicowy Deante VITAL powstał w odpowiedzi na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych. Jest to zestaw składający się z trzech elementów – drążka, węża i słuchawki. Drążek tego zestawu natryskowego został wykonany ze stali oraz pełni dodatkowo funkcję uchwytu pomocniczego o dopuszczalnym obciążeniu do 100kg, może, zatem z powodzeniem pomagać osobie starszej wstawać z siedziska lub taboretu. Uchwyt mocujący słuchawkę posiada powiększony, prosty w obsłudze przycisk regulujący wysokość, a 3-funkcyjna słuchawkę wyposażono dodatkowo w antypoślizgową nakładkę. Powiększony przełącznik funkcji sprawia, że zmiana rodzaju strumienia wody nie sprawia seniorom kłopotu.