(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Uchwyty proste

Filtrowanie   Sortowanie  
Marka
Kolor uchwytu
Średnica uchwytu
Materiał
Maskownice
Długość (cm)

Aktywne filtry

Resetuj wszystkie filtry

Uchwyty proste dla niepełnosprawnych

Poręcze proste to podstawowy typ uchwytów dla osób niepełnosprawnych, możliwy do zastosowania w każdym miejscu łazienki lub jakiegokolwiek innego miejsca w mieszkaniu. Mogą zostać zamontowane pod dowolnym kątem, dzięki czemu pełnią rozmaite funkcje. Występują w wielu rozmiarach, zatem bez problemu dopasujemy odpowiedni uchwyt do wanny, prysznica, czy miski sedesowej. W doborze i umiejscowieniu uchwytu praktycznie nie ma żadnych ograniczeń.

Uniwersalne poręcze dla seniorów

Zadaniem pochwytów łazienkowych jest ułatwianie codziennych czynności, podnoszenie komfortu korzystania z urządzeń znajdujących się w łazience, zwiększanie bezpieczeństwa oraz zapobieganie nieprzyjemnym, groźnym wypadkom. Wsparcie w postaci poręczy dla niepełnosprawnych przyda się w niemal każdym miejscu – w pobliżu umywalki, miski sedesowej, obok wanny czy wewnątrz kabiny prysznicowej. Uwarunkowane jest to potrzebami użytkownika, sprawnością fizyczną i innymi czynnikami. Jednocześnie uchwyty proste to szybki, a zarazem prosty sposób na wyraźne poprawienie wygody i bezpieczeństwa korzystania z łazienki przez osobę starszą lub niepełnosprawną.

Uchwyty i poręcze łazienkowe – pomoc w każdym miejscu łazienki

Pochwyty proste mogą być wykonane w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je stosować w wielu miejscach łazienki. Pomogą wejść do wanny, wyjść spod prysznica, wstać z toalety, czy utrzymać równowagę korzystając z umywalki. Możliwość zamówienia uchwytu w niemal dowolnym rozmiarze oraz montażu po każdym kątem sprawia, że są to uchwyty bardzo uniwersalne i wielofunkcyjne.

Uchwyt prosty – jaki wybrać?

Uchwyt prosty wybieramy w zależności od własnych potrzeb. Decyzja powinna być przemyślana i podjęta w oparciu o analizę kluczowych, codziennych problemów z którymi boryka się osoba starsza lub niepełnosprawna. Do najczęstszych problemów należy wchodzenie i wychodzenie z wanny, siadanie na misce toaletowej, wychodzenie spod prysznica. 

Wybierając uchwyt prosty możemy także wybrać taki, który będzie ładnie komponował się z pozostałym wyposażeniem łazienki. Rozwiązaniem ekonomicznym, aczkolwiek praktycznym, są uchwyty białe. Osoby ceniące elegancję i jednolity wygląd łazienki wybiorą raczej uchwyty ze stali nierdzewnej, komponujące się np. z bateriami łazienkowymi. Osoby wymagające od uchwytów także walorów estetycznych zdecydują się na uchwyty np. w kolorze czerni lub o niecodziennym kształcie. Niezależnie od wyboru, korzystając z oferty naszego sklepu kupi uchwyt atestowany i bezpieczny.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');