(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Uchwyty dla niepełnosprawnych

Filtrowanie   Sortowanie  
Kolor uchwytu
Średnica uchwytu
Typ uchwytu
Długość (cm)

Aktywne filtry

Resetuj wszystkie filtry

Uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych

W tej kategorii znajdziecie Państwo łazienkowe uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych i osób starszych. Oferujemy bardzo zróżnicowane uchwyty – od wykonanych z tworzywa sztucznego po imponujące uchwyty w kolorach czerni, uchwyty dwa w jednym i inne. Szczególnie warto zwrócić uwagę na uchwyty wykonane z tworzyw sztucznych Etac Grab Handy – są to uchwyty niezwykle eleganckie, dyskretne i praktyczne, a przy tym tańsze niż np. uchwyty ze stali nierdzewnej.

Wyposażenie łazienki dla osoby o obniżonej sprawności ruchowej w uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych pozwala znacznie podnieść komfort korzystania z łazienki jej użytkownikowi. Uchwyty dla niepełnosprawnych pozwalają się podeprzeć, chwycić lub podnieść podczas kąpieli, korzystania z toalety, czy umywalki. Zapewniają nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo chroniąc przed utratą równowagi, poślizgnięciem, czy upadkiem.

Oferujemy poręcze dla niepełnosprawnych do wszystkich stref łazienki. Ich montaż jest prosty i szybki, dzięki czemu pozwalają one na podniesienie komfortu życia np. osoby starszej w krótkim czasie.

Uchwyty dla niepełnosprawnych uniwersalne

Kategoria ta zawiera uchwyty dla niepełnosprawnych i seniorów, które ze względu na swoją konstrukcję sprawdzą się w każdym miejscu łazienki. Są to np. uchwyty proste i kątowe, które można zamontować na wiele sposobów. Uchwyty uniwersalne mogą asystować podczas każdej codziennej czynności. Powinny się one znaleźć w pobliżu progów lub innych miejscach, gdzie potrzebna jest dodatkowa asekuracja.

Uchwyty do wanny

Uchwyty wannowe służą przede wszystkim wsparciu podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny. Ich pomoc jest nieoceniona także podczas wstawania z wanny lub założonego na nią siedziska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również pomysłowe i praktyczne uchwyty z półkami na kosmetyki. To uchwyty dla niepełnosprawnych z rewelacyjnej linii uchwytów Deante VITAL.

Uchwyty pod prysznic

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze uchwyty dla niepełnosprawnych, które powinny znaleźć się pod prysznicem, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwa podczas korzystania z natrysku. Uchwyty kątowe i inne poręcze dla niepełnosprawnych pozwolą czuć się pewnie i stabilnie niezależnie od sprawności. Uchwyty prysznicowe mogą także spełniać dodatkowe funkcje, np. stanowić dodatkową półkę na kosmetyki czy uchwyt na ręcznik. Są one przy tym dyskretne i nie rzucają się w oczy, ponadto ładnie komponują się z pozostałym wyposażeniem łazienki.

Uchwyty do WC

Codzienną pomocą w korzystaniu z toalety mogą się okazać dedykowane poręcze dla niepełnosprawnych do WC. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne stalowe uchwyty uchylne, jak i nowoczesne, niezwykle ergonomiczne uchwyty dla niepełnosprawnych i seniorów, które zostały wykonane także przy użyciu tworzyw sztucznych.

Uchwyty umywalkowe

Jeżeli nie chcesz rezygnować z czasu spędzonego przed lustrem – poznaj szeroki wybór uchwytów umywalkowych, które pozwolą Ci się przytrzymać, kiedy będziesz tego potrzebować. Uchwyty dla niepełnosprawnych do umywalki są także niezwykle pomocne dla osób poruszających się na wózku.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');