(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Uchwyty dla niepełnosprawnych

Filtrowanie   Sortowanie  
Kolor uchwytu
Średnica uchwytu
Typ uchwytu
Długość (cm)

Aktywne filtry

Resetuj wszystkie filtry

Uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych

W tej kategorii znajdziecie Państwo łazienkowe uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych i osób starszych. Oferujemy bardzo zróżnicowane uchwyty od wykonanych z tworzywa sztucznego po imponujące uchwyty w kolorach czerni, uchwyty dwa w jednym i inne. Szczególnie warto zwrócić uwagę na uchwyty wykonane z tworzyw sztucznych Etac Grab Handy są to uchwyty niezwykle eleganckie, dyskretne i praktyczne, a przy tym tańsze niż np. uchwyty ze stali nierdzewnej.

Wyposażenie łazienki dla osoby o obniżonej sprawności ruchowej w uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych pozwala znacznie podnieść komfort korzystania z łazienki jej użytkownikowi. Uchwyty dla niepełnosprawnych pozwalają się podeprzeć, chwycić lub podnieść podczas kąpieli, korzystania z toalety, czy umywalki. Zapewniają nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo chroniąc przed utratą równowagi, poślizgnięciem, czy upadkiem.

Oferujemy poręcze dla niepełnosprawnych do wszystkich stref łazienki. Ich montaż jest prosty i szybki, dzięki czemu pozwalają one na podniesienie komfortu życia np. osoby starszej w krótkim czasie.


Uchwyty dla niepełnosprawnych uniwersalne

Kategoria ta zawiera uchwyty dla niepełnosprawnych i seniorów, które ze względu na swoją konstrukcję sprawdzą się w każdym miejscu łazienki. Są to np. uchwyty proste i kątowe, które można zamontować na wiele sposobów. Uchwyty uniwersalne mogą asystować podczas każdej codziennej czynności. Powinny się one znaleźć w pobliżu progów lub innych miejscach, gdzie potrzebna jest dodatkowa asekuracja.

Uchwyty do wanny

Uchwyty wannowe służą przede wszystkim wsparciu podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny. Ich pomoc jest nieoceniona także podczas wstawania z wanny lub założonego na nią siedziska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również pomysłowe i praktyczne uchwyty z półkami na kosmetyki. To uchwyty dla niepełnosprawnych z rewelacyjnej linii uchwytów Deante VITAL.


Uchwyty pod prysznic

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze uchwyty dla niepełnosprawnych, które powinny znaleźć się pod prysznicem, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwa podczas korzystania z natrysku. Uchwyty kątowe i inne poręcze dla niepełnosprawnych pozwolą czuć się pewnie i stabilnie niezależnie od sprawności. Uchwyty prysznicowe mogą także spełniać dodatkowe funkcje, np. stanowić dodatkową półkę na kosmetyki czy uchwyt na ręcznik. Są one przy tym dyskretne i nie rzucają się w oczy, ponadto ładnie komponują się z pozostałym wyposażeniem łazienki.


Uchwyty do WC

Codzienną pomocą w korzystaniu z toalety mogą się okazać dedykowane poręcze dla niepełnosprawnych do WC. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne stalowe uchwyty uchylne, jak i nowoczesne, niezwykle ergonomiczne uchwyty dla niepełnosprawnych i seniorów, które zostały wykonane także przy użyciu tworzyw sztucznych.


Uchwyty umywalkowe

Jeżeli nie chcesz rezygnować z czasu spędzonego przed lustrem poznaj szeroki wybór uchwytów umywalkowych, które pozwolą Ci się przytrzymać, kiedy będziesz tego potrzebować. Uchwyty dla niepełnosprawnych do umywalki są także niezwykle pomocne dla osób poruszających się na wózku.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');