(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Strefa prysznicowa

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Marka
Cena
  • 47,00 zł - 2 579,00 zł

Aktywne filtry

Prysznic dla seniora – bezpieczny prysznic dla niepełnosprawnych

W tej kategorii znajdziecie Państwo wyposażenie bezpiecznej strefy prysznica. Zebrane tutaj produkty nie tylko ułatwiają czerpać znacznie większą przyjemność z natrysku, ale i pozwalają poczuć się swobodnie. Odpowiednio wyposażona kabina prysznicowa oznacza także zwiększone bezpieczeństwo, które pozwala chronić zdrowie seniora.

Kabiny prysznicowe – estetyczne i proste w obsłudze

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości kabiny prysznicowe czołowych producentów. Oferujemy kabiny prysznicowe o minimalistycznych, prostych konstrukcjach, dzięki czemu są one znacznie prostsze w obsłudze oraz utrzymaniu czystości. Wychodzimy z założenia, że kabina natryskowa powinna wymagać od użytkownika, szczególnie seniora lub niepełnosprawnego, minimum wysiłku.

Ścianki prysznicowe – prostota i ergonomia każdego dnia

Ta kategoria obejmuje tzw. kabiny walk-in, czyli ścianki prysznicowe, które osłaniają brodzik tylko z jednej strony. Nie należy się obawiać tego rozwiązania – odpowiednio dobrana ścianka do minimum ogranicza ilość wychlapywanej wody, oferując w zamian maksymalną swobodę i prostotę użytkowania.

Brodziki niskoprogowe – łatwe wejście, łatwy prysznic dla seniora

W naszej ofercie znajdziecie Państwo brodziki niskoprogowe, które będą służyć przez wiele lat oraz gwarantować bezpieczeństwo podczas kąpieli. Oferujemy brodziki antypoślizgowe, dzięki którym unikniecie Państwo nieszczęśliwych poślizgnięć, poczujecie się pewniej i znacznie swobodniej. Niski próg brodzika sprawi, że zapomnicie Państwo o wysiłku podczas wchodzenia pod prysznic.

Baterie prysznicowe

Bateria natryskowa to element niezbędny do korzystania z prysznicu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo baterie prysznicowe czołowych producentów, które przez długi czas będą zapewniać Państwu przyjemne chwile pod prysznicem. Osobom starszym, mającym problemy z chwytaniem, polecamy jednouchwytowe baterie mieszaczowe.

Baterie termostatyczne – prosta obsługa i dodatkowe zabezpieczenie

Baterie natryskowe z termostatem obsługiwane są za pomocą dwóch pokręteł. Pokrętło do regulacji temperatury pozwala precyzyjnie ustawić temperaturę wody oraz posiada zabezpieczenie antypoparzeniowe. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w przypadku seniorów, jak i małych dzieci.

Siedziska pod prysznic dla seniora– składane i wygodne krzesła naścienne

Siedziska prysznicowe montowane do ściany to rozwiązanie, które pozwala oszczędzać miejsce pod prysznicem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli siedzisk prysznicowych wykonanych zarówno ze stali, jak i tworzyw sztucznych.

Uchwyt pod prysznic dla niepełnosprawnych

Uchwyty prysznicowe pomagają seniorom i osobom z niepełnosprawnościami bezpiecznie i komfortowo korzystać z natrysku. W tej kategorii znajdziecie Państwo atestowane uchwyty i poręcze pod prysznic dla seniora, a także pomysłowe uchwyty dwa w jednym.

Zestawy natryskowe

Baterie natryskowe kompletujemy z zestawami natryskowymi, w skład, których wchodzi wąż prysznicowy, słuchawka natryskowa oraz uchwyt mocujący. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór zestawów natryskowych, także stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach seniorów.

Krzesło pod prysznic

Uniwersalne i praktyczne krzesła pod prysznic dla seniora, dzięki którym korzystanie z brodzika w pozycji siedzącej stanie się znacznie wygodniejsze. Ponadto, krzesło pod prysznic dla seniora po wyjęciu z kabiny może służyć także, jako uniwersalne krzesło łazienkowe w każdym jej miejscu!

Stołki i taboret pod prysznic dla niepełnosprawnych

Bardziej kompaktowe i lżejsze stołki oraz taborety prysznicowe zmieszczą się w nawet najmniejszych kabinach prysznicowych. Regulowane, praktyczne i przede wszystkim bezpieczne taborety pod prysznic dla seniora sprawdzą się również np. podczas korzystania z umywalki.

Wózki prysznicowe

Bezpieczne i praktyczne wózki, dzięki którym z łatwością i bez nadmiernego wysiłku możliwe jest przewożenie osoby potrzebującej pomocy podczas kąpieli. Dzięki wodoodpornej, antykorozyjnej konstrukcji wózek prysznicowy może być także stosowany bezpośrednio wewnątrz kabiny. Najlepsze wózki pod prysznic dla niepełnosprawnych posiadają także możliwość zamontowania basenu.