(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Zestawy podtynkowe

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Waga
  • 0kg - 10kg

Cena
  • 174,00 zł - 699,00 zł

Szerokość (mm)
Wysokość (mm)

Aktywne filtry

Zestawy podtynkowe do misek WC dla niepełnosprawnych

Wiszące miski sedesowe dla osób niepełnosprawnych są powszechnie uznawane za najlepsze rozwiązanie łazienkowe. Powodów jest wiele, a najważniejsze z nich to przede wszystkim znaczne podniesienie komfortu korzystania z WC za sprawą dużej ilości dostępnej, wolnej przestrzeni. W warunkach domowej łazienki wiszącą miskę WC można zamontować na wysokości dogodnej dla konkretnego użytkownika, dzięki czemu wstawanie z miski lub transfer z wózka może być maksymalnie ułatwiony. Wybór miski wiszącej to także rozwiązanie znacznie prostsze w utrzymaniu czystości – podłogę pod miską można swobodnie umyć, a sama toaleta to zaledwie muszla sedesowa – pozostałe elementy schowane są w zestawie podtynkowym. Ogranicza to ilość powierzchni, na których zbiera się kurz. Całość wygląda niezwykle efektownie i elegancko, będąc przy tym, przede wszystkim, praktycznym rozwiązaniem i ułatwieniem np. dla seniora. Oprócz tego miska sedesowa z zabudową podtynkową charakteryzuje się cichszą pracą.

Montaż wiszącej miski WC dla osoby niepełnosprawnej wymaga, aby zastosować zestaw podtynkowy. W tej kategorii znajdziecie Państwo wyselekcjonowane zestawy podtynkowe przeznaczone do montażu oferowanych przez nas misek wiszących dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Stelaże i zestawy podtynkowe umożliwiają bezpieczne, trwałe i niezawodne umocowanie miski sedesowej, o które nie trzeba się martwić. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletne zestawy podtynkowe do misek WC dla niepełnosprawnych.

Niektóre stelaże podtynkowe z naszej oferty mogą zostać dodatkowo rozbudowane, jednak należy o takim rozwiązaniu pomyśleć na etapie montażu, ponieważ po zakończeniu prac montaż dodatkowych elementów będzie wymagał demontażu całej konstrukcji. Stelaże podtynkowe dla osób niepełnosprawnych można rozbudować o dodatkowe, boczne stelaże umożliwiające solidny montaż np. uchwytów uchylnych.

Zestaw podtynkowy Deante VITAL – wisząca miska WC dla niepełnosprawnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi kompletny, gotowy zestaw podtynkowy składający się z podwieszanej miski WC dla osób niepełnosprawnych wraz ze stelażem i armaturą podtynkową z linii produktów Deante VITAL. W składzie ten zestaw podtynkowy posiada przede wszystkim miskę ustępową wiszącą VITAL charakteryzującą się odpowiednią długością oraz praktycznym wycięciem higienicznym. Została ona wyposażona także w elegancką deskę sedesową dla osób niepełnosprawnych wykonaną z duroplastu, posiadającą wzmocnione, metalowe zawiasy.