(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Zestawy podtynkowe

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Resetuj wszystkie filtry

Zestawy podtynkowe do misek WC dla niepełnosprawnych

Wiszące miski sedesowe dla osób niepełnosprawnych są powszechnie uznawane za najlepsze rozwiązanie łazienkowe. Powodów jest wiele, a najważniejsze z nich to przede wszystkim znaczne podniesienie komfortu korzystania z WC za sprawą dużej ilości dostępnej, wolnej przestrzeni. W warunkach domowej łazienki wiszącą miskę WC można zamontować na wysokości dogodnej dla konkretnego użytkownika, dzięki czemu wstawanie z miski lub transfer z wózka może być maksymalnie ułatwiony. Wybór miski wiszącej to także rozwiązanie znacznie prostsze w utrzymaniu czystości – podłogę pod miską można swobodnie umyć, a sama toaleta to zaledwie muszla sedesowa – pozostałe elementy schowane są w zestawie podtynkowym. Ogranicza to ilość powierzchni, na których zbiera się kurz. Całość wygląda niezwykle efektownie i elegancko, będąc przy tym, przede wszystkim, praktycznym rozwiązaniem i ułatwieniem np. dla seniora. Oprócz tego miska sedesowa z zabudową podtynkową charakteryzuje się cichszą pracą.

Montaż wiszącej miski WC dla osoby niepełnosprawnej wymaga, aby zastosować zestaw podtynkowy. W tej kategorii znajdziecie Państwo wyselekcjonowane zestawy podtynkowe przeznaczone do montażu oferowanych przez nas misek wiszących dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Stelaże i zestawy podtynkowe umożliwiają bezpieczne, trwałe i niezawodne umocowanie miski sedesowej, o które nie trzeba się martwić. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletne zestawy podtynkowe do misek WC dla niepełnosprawnych.

Niektóre stelaże podtynkowe z naszej oferty mogą zostać dodatkowo rozbudowane, jednak należy o takim rozwiązaniu pomyśleć na etapie montażu, ponieważ po zakończeniu prac montaż dodatkowych elementów będzie wymagał demontażu całej konstrukcji. Stelaże podtynkowe dla osób niepełnosprawnych można rozbudować o dodatkowe, boczne stelaże umożliwiające solidny montaż np. uchwytów uchylnych.

Zestaw podtynkowy Deante VITAL – wisząca miska WC dla niepełnosprawnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi kompletny, gotowy zestaw podtynkowy składający się z podwieszanej miski WC dla osób niepełnosprawnych wraz ze stelażem i armaturą podtynkową z linii produktów Deante VITAL. W składzie ten zestaw podtynkowy posiada przede wszystkim miskę ustępową wiszącą VITAL charakteryzującą się odpowiednią długością oraz praktycznym wycięciem higienicznym. Została ona wyposażona także w elegancką deskę sedesową dla osób niepełnosprawnych wykonaną z duroplastu, posiadającą wzmocnione, metalowe zawiasy.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');