(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Armatura

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Cena
  • 68,00 zł - 637,00 zł

Aktywne filtry

Armatura

W tej kategorii znajdziecie Państwo armaturę łazienkową wszelkiego rodzaju. Oferujemy Państwu baterie łazienkowe niezbędne do korzystania z wanny, umywalki czy prysznica.
Wybór odpowiedniej armatury na spory wpływ na komfort korzystania z poszczególnych urządzeń łazienkowych w późniejszym czasie. Warto zwrócić uwagę na istotne szczegóły techniczne i wybrać baterię dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Klasyczna armatura łazienkowa to jedna z opcji, jakie oferujemy Państwu, posiadamy także rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o potrzebach seniorów i osób niepełnosprawnych.

Baterie wannowe

Baterie wannowe przeznaczone do korzystania w wannie charakteryzują się posiadaniem wylewki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne baterie jednouchwytowe, jak i baterie termostatyczne, które pozwolą precyzyjnie określić temperaturę wody. Wybierając baterię wannową należy zwrócić uwagę na klasę przepływu, ponieważ to ona ma wpływ na to, jak szybko będziemy mogli zacząć cieszyć się kąpielą w wannie pełnej ciepłej wody.

Baterie umywalkowe

Odpowiednio dobrana bateria umywalkowa pozwoli komfortowo wykonać podstawowe czynności takie jak np. mycie rąk, czy zębów. W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroki wybór baterii umywalkowych – od modeli klasycznych do nowoczesnych baterii sensorowych. Oferujemy także baterie umywalkowe przystosowane do potrzeb osób o zmniejszonej sprawności obsługiwane za pomocą łokci lub przedramion.

Baterie prysznicowe

Bateria natryskowa to niezbędny element wyposażenia kabiny prysznicowej, który pozwala się cieszyć przyjemnością codziennej higieny. Oprócz modeli klasycznych jednouchwytowych, oferujemy baterie prysznicowe z głowicami termostatycznymi, które są szczególnie polecane dla dzieci i osób starszych.

Baterie termostatyczna

W tej kategorii znajdziecie Państwo niezwykle praktyczne baterie z głowicami termostatycznymi. Przede wszystkim podnoszą one bezpieczeństwo kąpieli dzieci i osób starszych oferując utrzymywanie stałej temperatury wody i możliwość jej precyzyjnego ustawienia. Ponadto baterie termostatyczne posiadają specjalne zabezpieczenie anty oparzeniowe, które podnosi bezpieczeństwo higieny.

Baterie medyczne

Baterie medyczne, kliniczne, zwane także łokciowymi – to baterie wyposażone w specjalne, przedłużone dźwignie umożliwiające korzystanie z nich za pomocą łokcia lub przedramienia. Baterie tego typu są powszechnie stosowane w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich, ale doskonale sprawdzą się także w domowej łazience.

Węże prysznicowe

Niezawodny i trwały wąż prysznicowy pozwala doprowadzić wodę z baterii do słuchawki. Wbrew pozorom dobór odpowiedniego węża ma duże znaczenie dla poziomu satysfakcji, jaki daje nam cała zakupiona armatura, jest to, bowiem element najbardziej awaryjny i podatny na uszkodzenia.

Słuchawki prysznicowe

W tej kategorii znajdziecie Państwo wiele modeli słuchawek prysznicowych – od tych najprostszych po wielofunkcyjne słuchawki pozwalające czerpać jeszcze większą przyjemność z natrysku za sprawą rozmaitych strumieni wody pozytywnie wpływających na nasze zdrowie i samopoczucie.

Zestawy prysznicowe

Gotowe zestawy natryskowe składające się ze słuchawki, węża i drążka pozwalają czerpać więcej przyjemności z codziennego natrysku, oferując także dodatkowe korzyści przydatne każdego dnia.