(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Podpórki do wstawania z sedesu

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Marka
Cena
  • 115,00 zł - 549,00 zł

Szerokość (mm)
Wysokość (mm)
Wycięcie higieniczne
Maksymalne obciążenie (kg)
Podłokietniki
Regulacja wysokości
Regulacja kąta nachylenia

Aktywne filtry

Podpórki do wstawania z sedesu

W obliczu narastających problemów z siadaniem oraz wstawaniem z miski sedesowej, coraz częściej poszukiwanymi produktami stają się uchwyty, poręcze i podpórki do wstawania z sedesu. Poszukują ich nie tylko osoby starsze i niepełnosprawne, ale także osoby tymczasowo kontuzjowane, borykające się z różnych powodów z ograniczoną sprawnością ruchową. Głównym źródłem problemów związanych ze wstawaniem z sedesu jest jego wysokość. Wstanie z niskiej misji sedesowej wymaga od seniora nie lada wysiłku.

Podpórka do wstawania z sedesu - zastosowanie

Dodatkowe poręcze ułatwiające siadanie i wstawanie z miski sedesowej mogą znacznie poprawić komfort i jakość życia osoby starszej. To one najczęściej borykają się z problemami wynikającymi z przebytych urazów, operacji, czy ogólnego, postępującego z wiekiem, osłabienia organizmu. Z biegiem lat dbanie o bezpieczeństwo seniorów w łazience staje się rzeczą niezwykle ważną.

Przypadkowy upadek, poślizgnięcie lub inny uraz spowodowany trudnościami ze wstaniem z toalety mogą skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Dlatego tak ważne są odpowiednie pomoce i wsparcie podczas codziennych czynności. Jeżeli zatem obserwujemy narastające problemy naszych rodziców czy dziadków, warto reagować od razu. Podpórka do wstawania z sedesu jest dostosowana do miski sedesowej do potrzeb osoby starszej lub niepełnosprawnej poprzez umożliwianie stabilnego podparcia i podtrzymania podczas korzystania z toalety.

Podpórka do wstawania z sedesu jest bardzo prosta w montażu, a zarazem stabilna. Solidna konstrukcja, wykonana z odpowiednio wytrzymałych materiałów, sprawia, że podpórka do wstawania z sedesu jest wytrzymała i będzie niezawodnym wsparciem przez długi czas. Podpórki są regulowane na szerokość i wysokość, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb osoby starszej lub niepełnosprawnej. Pokrycie podłokietników podpórki specjalnym tworzywem podnosi komfort użytkowania.

Zastosowanie podpórki ułatwiającej wstawanie z sedesu może znacznie podnieść komfort życia osoby w podeszłym wieku lub osoby niepełnosprawnej. Podpórki sedesowe zapewniają stabilność i bezpieczeństwo, zabezpieczając także przed groźnymi poślizgnięciami czy upadkami. Pozwalają także na większe poczucie niezależności, samodzielności i prywatności, co może mieć pozytywne przełożenie na kondycję psychiczną użytkownika. Jest to pomoc łazienkowa nieskomplikowana w montażu i obsłudze, łatwa w czyszczeniu i konserwacji, zatem nie wymaga od osoby starszej dodatkowego wysiłku.