(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Być blisko 

Oferowane przez nas produkty są naprawdę wyjątkowe – to specjalistyczne wyposażenie łazienek dedykowane osobom starszym i nie w pełni sprawnym, w tym wanny z drzwiami. Najważniejszy dla nas jednak zawsze będzie człowiek i jego ostateczne zadowolenie. Jak je osiągamy? To proste. Na co dzień staramy się być blisko naszych klientów, poznawać ich historie, rozwiązywać zwykłe, ludzkie problemy. Dzięki temu wiemy, jakie trudności mogą się wiązać z korzystaniem z łazienki.

Nasza Misja 

Usuwamy bariery, aby nasi klienci czuli się w łazience swobodnie niezależnie od wieku i sprawności, a ich życie stawało się prostsze.

Nasza historia 

Firma Łazienka bez barier kontynuuje wielopokoleniową tradycję, którą w roku 1993 zapoczątkowało powstanie firmy SANITPLAST. Na pomysł stworzenia małej, rodzinnej manufaktury wpadł nieżyjący już dziś Bogdan Niemierski – uznany sportowiec (kolarz i mistrz Polski w zawodach motorowodnych), pasjonat i wizjoner, a przy tym człowiek bardzo pracowity. Gnany pasją, zaczął produkować między innymi kajaki oraz skutery. Potem przyszła kolej na wanny... 

Firma, dzięki wysokiej jakości produktom, z biegiem lat zyskała uznanie w kraju i za granicą. U schyłku lat 90. śp. Bogdan Niemierski oraz Dariusz Bankowiak, jako jedni z pierwszych w Polsce, rozpoczęli produkcję nowatorskich wanien z drzwiami. Cieszyły się one szczególną popularnością na zachodzie Europy. Po przedwczesnej śmierci nestora firma wyspecjalizowała się w produktach przystosowanych do potrzeb osób o zmniejszonej sprawności ruchowej. 

Teraźniejszość 

Dziś rodzinną tradycję kontynuuje Aleksander Bankowiak, syn pana Dariusza, a wnuk założyciela firmy. Stara się on łączyć wartości przekazane mu przez ojca i dziadka z nowoczesnym, świeżym spojrzeniem na problemy współczesnych seniorów.

Nasze wartości

W biznesie wyznajemy zasadę prawdomówności i uczciwości. Do potrzeb klienta staramy się podchodzić rzetelnie, a przy tym z należytą wyrozumiałością. U nas bowiem o problemach ludzi starszych czy borykających się ze swoimi ograniczeniami rozmawia się otwarcie i poświęca im dokładnie tyle czasu, ile potrzeba. Zależy nam na długotrwałych relacjach z naszymi klientami i ich zaufaniu, dlatego proponujemy im tylko takie produkty, jakie wybralibyśmy dla swoich bliskich.

Fachowe doradztwo

Doradzamy naszym klientom w oparciu o wiedzę i doświadczenie, dążąc przede wszystkim do satysfakcji i zadowolenia z zakupu.

Wyselekcjonowane produkty

Oferujemy tylko sprawdzone, solidne produkty, które gwarantują bezpieczeństwo.

Do 10 lat gwarancji

Wszystkie oferowane przez nas produkty są objęte gwarancją producenta.