(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Strefa wannowa

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Marka
Cena
  • 47,00 zł - 721,00 zł

Aktywne filtry

Strefa wannowa

W strefie wannowej łazienki dostosowanej do potrzeb osoby starszej lub niepełnosprawnej powinny znaleźć się dodatki zapewniające stabilność, ochronę przed upadkiem i poślizgnięciem. Strefa wannowa bardzo często sprawia najwięcej trudności osobom o niższej sprawności fizycznej przede wszystkim za sprawą utrudnionego wchodzenia i wychodzenia z wanny, mokrych nawierzchni i brakiem oparcia.

W tej kategorii znajdziecie Państwo niezawodne i bezpieczne, atestowane wanny z drzwiami, które pozwalają szybko wymienić starą wannę. Do takiej wanny możecie Państwo dobrać parawan, który umożliwi swobodne korzystanie z natrysku. Proponujemy również trwałe i solidne baterie wannowe czołowych producentów.

Jeżeli chcecie Państwo wyposażyć swoją łazienkę w potrzebne pomoce, oferujemy siedziska i ławki, które powinna posiadać każda wanna dla seniora, a także schodki ułatwiające wchodzenie do niej. W dalszej kolejności znajdziecie Państwo również uchwyty dla niepełnosprawnych i poręcze.

Wanny z drzwiami

W tej kategorii znajdziecie Państwo produkowane w Polsce (producent z 20-letnim doświadczeniem), atestowane wanny z drzwiami dla seniorów. Występują one w wielu wariantach wymiarowych i pozwalają z łatwością wymienić starą wannę. Wanna dla seniora z drzwiami o tradycyjnym, prostokątnym kształcie, jak i wanna dla niepełnosprawnych z siedziskiem są w naszej ofercie.

Wanna dla seniora – siedziska i ławki

Siedziska i ławki pozwalają z łatwością korzystać z kąpieli lub natrysku w pozycji siedzącej, a także dbają o bezpieczeństwo wejścia jakie zapewnia wanna dla seniora. To doskonały towarzysz codziennych czynności, który znacznie poprawia jakość życia i pozwala na nowo cieszyć się wygodną kąpielą.

Wanna dla niepełnosprawnych – uchwyty i poręcze

Uchwyty i poręcze, które posiada wanna dla niepełnosprawnych, sprawdzą się w trakcie korzystania z wanny. Pomogą przy wchodzeniu do wanny, podczas poruszania się oraz przy wstawaniu z ławki lub siedziska. Odpowiednie uchwyty do wanny znacznie podnoszą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania wanny. Kluczowe jest ich odpowiednie rozmieszczenie, w czym pomoże obsługa naszego sklepu.

Schodki do wanny

Schodki i stopnie do wanien ułatwiają wchodzenie i wychodzenie, każda wanna dla seniora powinna być w nie wyposażona. Wysoka krawędź wanny to często największa bariera dla osób starszych i niepełnosprawnych, która utrudnia lub uniemożliwia swobodne korzystanie z kąpieli. Bezpieczne schodki, które posiada wanna dla niepełnosprawnych sprawiają, że codzienna higiena staje się prostsza i bezpieczniejsza.

Baterie wannowe

Wysokiej jakości baterie wannowe czołowych producentów, które przez wiele lat pozostaną niezawodne. Oferujemy baterie mieszaczowe (klasyczne) oraz termostatyczne. Te drugie posiadają bardzo praktyczne zabezpieczenie anty oparzeniowe, szczególnie ważne dla osób starszych.