(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Nakładki na sedes

Filtrowanie   Sortowanie  
Marka
Wysokość (mm)
Maksymalne obciążenie (kg)
Regulacja wysokości
Dodatkowe poręcze

Aktywne filtry

Resetuj wszystkie filtry

Nakładka na sedes

Korzystanie z tradycyjnej muszli sedesowej może sprawiać trudności niezależnie od wieku – z pewnością przekonały się o tym osoby kontuzjowane, osoby, które przebyły operacje kolan lub bioder. Nakładka na sedes może być także doskonałym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży. Standardowe muszle toaletowe są relatywnie niskie, dlatego siadanie i wstawanie może być problematyczne, wymagać wysiłku i nie lada sprawności. Jest to problem, z którym szczególnie często borykają się osoby starsze i niepełnosprawne. Osoby, które przeszły operacje kolan lub stawów biodrowych często nie mogą korzystać z tradycyjnych misek WC ze względu na zalecenia zdrowotne. Z pomocą przychodzą nasadki i podwyższenia na WC, które pozwalają rozwiązać ten problem i o nim zapomnieć.

Nakładka na sedes dla seniora – sposób na likwidację barier

Nakładka na sedes dla seniora ułatwia codzienne czynności i pozytywnie wpływa na komfort życia. Użytkownik może zapomnieć o wysiłku związanym z korzystaniem z toalety, odzyskać samodzielność i intymność. Nakładki na WC z naszej oferty pozwalają zwiększyć wysokość toalety o kilka lub kilkanaście centymetrów, co od razu pozwoli odczuć ulgę i wsparcie. Dzięki zastosowaniu takiej pomocy łazienkowej korzystanie z toalety stanie się prostsze i wygodniejsze, a także przestanie się kojarzyć z wysiłkiem i trudnościami.

Wybór nakładki na sedes dla niepełnosprawnych – na co zwrócić uwagę?

Dobra nakładka dla niepełnosprawnych na sedes to nie tylko kilka centymetrów więcej. Choć jest to jej kluczowe zadanie, to wiele modeli posiada także szereg innych udogodnień oraz przemyślanych rozwiązań ułatwiających życie. Nie można również zapominać o estetyce wykonania, którą gwarantuje zastosowanie do produkcji solidnych materiałów.

Wybierając nakładkę należy zwrócić uwagę przede wszystkim na maksymalne obciążenie, przy którym nakładka na sedes wciąż będzie bezpieczna w użytkowaniu. Najlepsze nakładki na WC, dzięki zastosowaniu wytrzymałych i solidnych materiałów, mogą wytrzymać nawet do 190kg obciążenia zapewniając przy tym długie, bezawaryjne działanie.

Warto wybrać nakładkę na sedes, która posiada klapę – zapewni to nie tylko dyskrecję i estetyczny wygląd, ale także ograniczy ilość nieprzyjemnych zapachów. Nasza porada, jeśli nakładka na sedes ma być założona na dłuższy czas, warto wybrać wariant z klapą i zdemontować tradycyjną deskę.

Najlepsze podwyższenia do WC są dodatkowo nachylone pod takim kątem, aby ułatwiać zarówno siadanie, jak i wstawanie. Pozostają przy tym stabilne. Ponadto warto zwrócić, na jakość wykonania – niektóre nakładki na WC potrafią do złudzenia przypominać ceramikę łazienkową, dzięki czemu nie rzucają się w oczy, np. podczas wizyty gości.

Nakładka na sedes dla seniora – sposób montażu

Nakładka na sedes dla seniora posiada przemyślane elementy montażowe, które pozwalają dostosować je do kształtów muszli sedesowej. Producenci dbają o to, aby montaż być możliwie jak najprostszy i intuicyjny, oraz by nakładka na sedes po założeniu pozostawała stabilna. Dzięki temu użytkownik może czuć się pewnie i bezpiecznie.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');