(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Dozowniki płynów

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Materiał
Rodzaj dozownika/pojemnika
Rodzaj dozownika
Linia produktów
Kolor

Aktywne filtry

Dozowniki do mydła

Już w żłobkach dzieci uczą się, jak ważnym dla zdrowia i higieny człowieka jest dokładne mycie rąk. Odpowiednie umycie rąk to nie tylko zabezpieczenie swojego zdrowia przed bakteriami i zarazkami, ale także wspomaganie ochrony innych ludzi. Poprawna higiena rąk pozwala ustrzec się przed wieloma chorobami i infekcjami, dlatego tak ważne jest, aby robić to w sposób skuteczny i mieć do tego odpowiednie wyposażenie – skuteczny preparat, środek myjący oraz sprzęt do jego aplikacji. W miejscach publicznych, gdzie z łazienki korzysta wiele osób dziennie najlepszym wyborem będą profesjonalne pojemniki, czy też dozowniki na mydło. Mydło może mieć kilka form – mydła w płynie, mydła w żelu lub pianie. Dozownik na mydło to nie tylko większa skuteczność mycia rąk, ale także oszczędność mydła oraz wyższy poziom bezpieczeństwa higieny.

Na etapie projektowania toalety lub łazienki, z której często będzie korzystać wiele różnych osób, należy przewidzieć miejsce na takie akcesoria na dozowniki do mydła.

Profesjonalne dozowniki mydła w płynie i pianie

Z dozownikami do mydła można spotkać się w praktycznie każdej ogólnodostępnej łazience czy toalecie. Dotyczy to zarówno placówek takich jak szpitale, przychodnie, czy centra medyczne, ale także w restauracjach, salonach pielęgnacyjnych, czy na stacjach benzynowych. Wszędzie tam, gdzie z toalety korzysta dużo osób występuje potrzeba zastosowania odpowiedniego dozownika do mydła.

Pojemnik na mydło w płynie może być stosowany także jako pojemnik na środek do dezynfekcji rąk, lub inny płyn o zbliżonej gęstości.

W zależności od charakteru i przeznaczenia miejsca, w którym znajduje się taka toaleta, dozownik na mydło musi spełniać różnorakie wymagania i oczekiwania. Dotyczy to zarówno konstrukcji dozownika, jak i jego designu, koloru, zastosowanych materiałów, odporności na zniszczenia, rodzaju dozowanego środka myjącego. W związku z tym w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych dozowników, o różnej stylistyce i kolorystyce, a szczególnie bardzo modne w ostatnim czasie czarne dozowniki na mydło. Oferujemy także dozowniki ze stali nierdzewnej w połysku, jak i matowej. Rozwiązania, które proponujemy znajdują odbiorców o różnych preferencjach i oczekiwaniach finansowych.

Nie zapominamy także o estetyce oferowanych wyrobów, która coraz częściej jest ważnym aspektem branym pod uwagę podczas podejmowania decyzji zakupowej. Dozowniki na mydło z naszej oferty mogą stać się doskonałym uzupełnieniem pozostałego wyposażenia toalety czy łazienki. Dzięki zróżnicowanemu wzornictwu można dopasować je do każdego pomieszczenia. Kupując w naszym sklepie uchwyty dla niepełnosprawnych możecie Państwo dopasować także odpowiedni, pasujący kolorystycznie pojemnik na mydło w płynie.

Pojemnik dozujący do mydła pozwala oszczędzać dozowany preparat, a co za tym idzie także pieniądze. Mechanizmy dozujące pozwalają ograniczać nadmiarowe zużycie mydła, a specjalna blokada zapobiega utracie preparatu w wyniku jego kapania czy wyciekania. Dzięki temu nie tylko zużywamy mniej mydła, ale także mniej wydajemy na środki czyszczące do sprzątania miejsc, w których wyciekające mydło powoduje zabrudzenia. Oszczędny dozownik na mydło po prostu się opłaca.

Dozownik do mydła w różnych kolorach

Trendy łazienkowe stale się zmieniają, choć pewne kanony elegancji pozostają niezmienione od lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy dozowniki mydła w płynie bądź pianie w różnych wersjach kolorystycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dozowniki w kolorze białym, czarnym, a także klasyczne: stalowe oraz matowe. Dzięki różnym liniom produktowym możecie Państwo wybrać wszystkie dozowniki, pojemniki, kosze i inne akcesoria utrzymane w tej samej kolorystyce i stylistyce. Stalowe dozowniki do mydła nie są produktami chromowanymi, w związku z czym pomimo upływu lat nadal będą cieszyć oko nienaganną elegancją. W ofercie mamy także dozowniki ze stali szczotkowanej, matowej, które można dopasować wizualnie do popularnych również poręczy i uchwytów dla niepełnosprawnych w tym samym sposobie wykończenia. Dozownik do mydła jest produktem uniwersalnym, który łatwo dopasować do pozostałego wyposażenia łazienki czy toalety dla niepełnosprawnych.

Naścienne dozowniki do mydła

Ścienny dozownik na mydło może zostać umieszczony w dowolnym miejscu łazienki, toalety czy pomieszczenia kąpielowego. Mocuje się go do ściany za pomocą dołączonych wkrętów i kołków. W sytuacji, gdy warunki zabudowy nie pozwalają na wiercenie w ścianach, można zastosować montaż na taśmę dwustronną o odpowiedniej nośności (udźwigu). Przykręcenie dozownika na mydło do ściany sprawia, że jest on mniej podatny na uszkodzenia, a także zabezpieczony przed kradzieżą czy wandalizmem. Tego typu dozownik doskonale sprawdzi się w ogólnodostępnych toaletach.

W przypadku łazienek i toalet dla osób z niepełnosprawnościami, pojemnik na mydło powinien znajdować się w pobliżu umywalki w sąsiedztwie suszarki do rąk lub pojemnika na ręczniki. Wszystkie urządzenia powinny znajdować się w niedużej odległości (na wyciągnięcie ręki )od umywalki, aby osoba korzystająca z niej mogła bez problemu użyć mydła, czy ręcznika papierowego. Dolna krawędź dozowników nie powinna znajdować się wyżej niż 100cm. W przypadku osób niepełnosprawnych najlepsze będą bezdotykowe dozowniki mydła w płynie. W ostateczności mogą to być dozowniki z dużymi przyciskami na dolnej części urządzenia, które pozwoli obsługiwać je jedną ręką.

Naścienne dozowniki do mydła pozwalają zaoszczędzić miejsce w łazience, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich pomieszczeń, w których liczy się każda wolna przestrzeń. Dozownik do mydła może być usytuowany zaraz obok pojemnika na ręczniki, suszarki czy kosza, dzięki czemu w toalecie robi się więcej miejsca.

Bezdotykowe dozowniki mydła

Najwygodniejsze dozowniki do mydła, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę komfort użytkowników z niepełnosprawnościami, to dozowniki bezdotykowe. Są one także wygodniejsze w obsłudze dla pozostałych użytkowników toalet publicznych. Jest to rozwiązanie najbardziej higieniczne z możliwych, z uwagi na brak fizycznego kontaktu rąk z dozownikiem. Dzięki temu na dozowniku nie następuje akumulacja zarazków przenoszonych przez różnych korzystających, a co za tym idzie, korzystanie z niego w znacznie mniejszym stopniu naraża na zarażenie się niepożądaną infekcją.

Takie dozowniki mydła i płynów do dezynfekcji są wyposażone w czujnik podczerwieni, dzięki czemu „widzą” moment, w którym w ich zasięgu pojawia się dłoń. Uruchomienie czujnika powoduje rozpoczęcie dozowania mydła lub płynu. Korzystanie z takiego dozownika mydła jest szybsze, łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Dozowniki mydła na podczerwień pozwalają także oszczędzać mydło. Bezdotykowy pojemnik na mydło w płynie dozuje precyzyjnie określoną ilość mydła, co zachęca do zużycia mniejszej ilości środka. Element dozujący mydło jest szczelny, dzięki czemu nie tracimy mydła na ewentualnych wyciekach i nieszczelnościach (tzw. zawór niekapek). Dozownik może być zasilany bateriami lub za pomocą zasilacza.

Dozownik do mydła czarny

W ofercie naszego sklepu z wyposażeniem łazienek dla osób starszych i niepełnosprawnych znajdziecie Państwo także niejeden czarny dozownik do mydła. Czerń w łazience to absolutny hit ostatnich lat – w tym kolorze znajdziemy zarówno armaturę łazienkową, uchwyty dla niepełnosprawnych, jak i wieszaczki, mydelniczki inne akcesoria. Dozownik do mydła czarny może być wykonany zarówno z tworzywa ABS, jak i stali malowanej proszkowo. Pojemnik na mydło w płynie w kolorze czarnym występuje w dwóch wariantach pojemności – 0,5 litra oraz litr. Uzupełnianie płynu odbywa się z kanistra poprzez dolewanie środka, a ilość płynu na bieżąco może być kontrolowana poprzez specjalne okienko. Dzięki temu środek może zostać uzupełniony zanim płyn się skończy. Aby uzupełnić dozownik na mydło należy otworzyć zamek, a więc zrobi to tylko osoba posiadająca odpowiedni kluczyk. Dozownik do mydła czarny będzie eleganckim uzupełnieniem łazienki w hotelu czy restauracji wyposażonej w stylu loftowym.