(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Taborety i stołki pod prysznic

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Marka
Cena
  • 79,00 zł - 399,00 zł

Wycięcie higieniczne
Maksymalne obciążenie (kg)
Podłokietniki
Regulacja wysokości
Składane

Aktywne filtry

Taboret pod prysznic

Stołki prysznicowe i taborety to rozwiązanie mniejsze i lżejsze niż krzesła prysznicowe. Dzięki temu łatwiej zmieszczą się w niewielkich łazienkach oraz kabinach prysznicowych. Mogą być wykorzystywane także podczas korzystania z umywalki oraz wielu innych codziennych czynności.

Podobnie jak krzesła, taborety prysznicowe ułatwiają wygodne korzystanie z natrysku w pozycji siedzącej. Specjalna konstrukcja zapewnia komfort użytkowania, a także bezpieczeństwo. Stołek pod prysznic posiada nóżki zakończone antypoślizgowymi nakładkami, dzięki czemu nie przesuwa się w trakcie korzystania z niego. Powierzchnie antypoślizgowe znajdują się także na siedziskach stołków i taboretów prysznicowych.

Przyjemne dla oka i praktyczne stołki pod prysznic

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim stołki i taborety prysznicowe, które są nie tylko praktyczne i bezpieczne, ale również miłe dla oka. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z naszych klientów wygląd ich łazienki jest kwestią nieobojętną i nie chcą, by kojarzyła się ona ze szpitalnymi pomieszczeniami. Dlatego proponujemy taboret pod prysznic czołowych, sprawdzonych producentów, którzy oprócz wieloletniej niezawodności, oferują także estetyczny wygląd. Co ważne, dobry design produktów, precyzyjne wykończenie, zastosowanie materiałów przyjemnych w dotyku, świadczy o wysokiej jakości wykonania i przemyśleniu produktu przez projektanta. Tylko takie produkty mogą zapewnić maksymalną satysfakcję z zakupu.

Taboret pod prysznic – na co zwrócić uwagę?

Wybierając stołek lub taboret pod prysznic należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego wymiary oraz możliwości regulacji. Choć większość stołków pod prysznic zostało zaprojektowanych tak, aby pasowały do standardowych brodzików, to może się zdarzyć, że któryś model będzie za duży. Stołek pod prysznic najczęściej cechuje się mniejszymi gabarytami niż taboret pod prysznic.

Produktami szczególnie godnymi polecenia są stołki i taborety prysznicowe firmy ETAC. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, a ich projekty są przemyślane, praktyczne i pomysłowe. Stołki ETAC cieszą oko, posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań, ponadto są bardzo solidne. Ich specjalna konstrukcja i dodatkowe wzmocnienia sprawiają, że są wytrzymałe na codzienne trudy użytkowania i dobrze radzą sobie z dynamicznymi obciążeniami. Dzięki zastosowaniu dobrych materiałów korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność. Produkty ETAC zupełnie nie kojarzą się ze szpitalem czy placówką opiekuńczą. Taboret pod prysznic ETAC występuje w różnych kształtach w zależności od potrzeb użytkownika.

Warto także zapoznać się z maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem, aby dobrać taboret pod prysznic odpowiedni dla wagi użytkownika. Solidna konstrukcja jest gwarantem wieloletniego, niezawodnego użytkowania.

Swobodę korzystania z prysznica lub wanny (stołki pod prysznic doskonale sprawdzą się także w wannie) dodatkowo podnoszą stołki obrotowe. Dzięki specjalnemu obrotowemu dyskowi ułatwiają one np. pokonanie wysokiego progu wanny czy brodzika.