(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Taboret pod prysznic przyścienny składany

Taboret pod prysznic przyścienny składany

Kod produktu: JMC-C 5105

czas oczekiwania 2-7 dni
2-7 dni roboczych

139,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Taboret pod prysznic przyścienny, składany

Składane siedzisko pod prysznic - opis produktu

Montowany do ściany, składany taboret prysznicowy ułatwiający korzystanie z natrysku osobom starszym lub niepełnosprawnym.

Sprzęt pomocniczy ułatwiający użytkownikowi bezpieczne i wygodne korzystanie z natrysku na siedząco. Szczególnie polecany osobom o mniejszej sprawności ruchowej. Przeznaczony przede wszystkim do stosowania pod prysznicem, sprawdzi się także w innych miejscach łazienki. Może być stosowany zarówno w łazience prywatnej, jak i placówce zdrowia, czy szpitalu.

Nóżki posiadają regulację wysokości, dzięki czemu siedzisko prysznicowe może być zamontowane na poziomie odpowiednim dla konkretnego, indywidualnego użytkownika. Element montażowy na stałe przykręcany jest do ściany (brak śrub w komplecie). Dodatkowe nóżki podnoszą wytrzymałość oraz stabilność siedziska, pozwalają użytkownikowi poczuć się pewniej i bezpieczniej. Nóżki zakończone są antypoślizgowymi nakładkami, co zabezpiecza brodzik lub płytki przed uszkodzeniem.

Siedzisko pod prysznic wykonano z tworzywa PCV, które jest antypoślizgowe oraz ciepłe w dotyku. Zastosowany materiał jest prosty w utrzymaniu w czystości. Otwory drenażowe w siedzisku ułatwiają ściekanie wody z powierzchni siedziska.

- Mocowany do ściany;

- Składana konstrukcja sprawia, że taboret zajmuje minimalną ilość miejsca, gdy nie jest użytkowany;

- Szerokie siedzisko, wykonane z wytrzymałego PCV (wymiar siedziska 40 x 32 cm);

- Aluminiowe nogi z regulacją wysokości pozwalają na dostosowanie siedziska do wzrostu użytkownika (wysokość siedziska od 42 do 52 cm);

- Gumowe nasadki na nóżkach zabezpieczają taboret przed ślizganiem oraz łazienkę przed uszkodzeniami;

- Taboret wykonany z materiałów o podwyższonej odporności na wilgoć;

Uwaga - brak zestawu montażowego w zestawie.

Specyfikacja techniczna

Maksymalne obciążenie (kg):
136
Wysokość (mm):
420-520 (siedzisko)
Głębokość (mm):
290
Powierzchnia siedziska:
400x320mm
Regulacja wysokości:
Tak
Nóżki:
Tak
Waga:
2 kg

Pozostali kupili również

Zobacz również