(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');

Baterie umywalkowe

Filtrowanie   Sortowanie  

Aktywne filtry

Cena
  • 68,00 zł - 330,00 zł

Wysokość (mm)
Rodzaj baterii umywalkowej
Rodzaj baterii medycznej
Klasa przepływu
Typ baterii

Aktywne filtry

Bateria umywalkowa dla niepełnosprawnych

W tej kategorii znajdziecie Państwo wyselekcjonowane, sprawdzone baterie umywalkowe czołowych producentów, dzięki którym na długi czas będziecie Państwo mogli zapomnieć o jakichkolwiek problemach z ich użytkowaniem.

Dobra bateria umywalkowa to kluczowe wyposażenie każdej umywalki. Większość z nas preferuje produkty, które na długo zapewnią bezawaryjną pracę, dzięki czemu można bez obaw o usterki oddać się codziennym czynnościom.

Oferujemy Państwu zarówno klasyczne baterie umywalkowe z jednym uchwytem, jak i specjalnie dostosowane do potrzeb osób o zmniejszonej sprawności baterie łokciowe. Występują one także pod takimi nazwami jak baterie medyczne, szpitalne, czy kliniczne. Ich charakterystyczną cechą jest przedłużona dźwignia, dzięki której osoby starsze i niepełnosprawne mogą obsługiwać baterię za pomocą łokci lub przedramion. Jest to rozwiązanie, które nie tylko zwiększa poziom higieny, ale także ułatwia codzienne czynności sprawiając, że nie wymagają wysiłku.

Oprócz tego proponujemy Państwu nowoczesne i niezwykle praktyczne baterie sensorowe, ze specjalnym czujnikiem ruchu, który wykrywa dłoń, gdy ta zbliży się do korpusu baterii. Zalet baterii sensorycznych nie sposób nie wymienić – jest to rozwiązanie, które jest banalnie proste w obsłudze, nie wymaga żadnego wysiłku, a także pozwala oszczędzać wodę.

Podobnie jak w przypadku pozostałych elementów wyposażenia, także wśród baterii umywalkowych znajdziemy baterie w rozmaitej stylistyce, dzięki czemu możemy stworzyć w łazience harmonijne, współgrające ze sobą kompozycje. Producenci oferują zarówno klasyczne modele, ale także te nowoczesne, minimalistyczne, wykonane z dbałością o najmniejsze detale. W końcu wyposażenie łazienki powinno cieszyć także oko.

Bateria umywalkowa dla niepełnosprawnych – jaki model wybrać?

Bateria umywalkowa dla niepełnosprawnych musi być przede wszystkim dostosowana do wylewki o odpowiedniej długości. Warto poznać potrzeby, oczekiwania użytkownika oraz główne dolegliwości, które mu doskwierają. Jeżeli użytkownik boryka się z takimi problemami jak np. bolesności przy chwytaniu czy obniżona sprawność dłoni, polecanym rodzajem baterii są baterie medyczne z przedłużonymi dźwigniami. Pozwalają one precyzyjnie ustawić temperaturę wody i są łatwiejsze w obsłudze od klasycznych modeli.

Bateria umywalkowa dla niepełnosprawnych musi być dopasowana do posiadanej umywalki – dotyczy to wspomnianej wcześniej długości wylewki. Aby ułatwić korzystanie z umywalki i obsługę baterii osobie starszej lub niepełnosprawnej należy wybrać taką baterię, której wylewka będzie kończyć się 40cm przed przednią krawędzią umywalki. Montaż takiej baterii ułatwi codzienną higienę i nie będzie sprawiał dodatkowych trudności.

Warto także rozważyć zakup baterii sensorowej z fotokomórką, która pozwala całkowicie pozbyć się problematycznej dźwigni i korzystać z umywalki jedynie przykładając dłonie w pobliże fotokomórki.

Wybierając baterie umywalkowe warto także zwrócić uwagę na typ korka (występują modele z korkiem automatycznym oraz click-clack), a także klasę przepływu baterii.