(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Koszty dostawy na terenie Polski

Aby zapewnić Państwu sprawną i szybką dostawę zamówionych produktów korzystamy z usług wyspecjalizowanych firm kurierskich.

W przypadku wanien z drzwiami oraz zakupionych do nich akcesoriów dostawa jest bezpłatna i odbywa się za pośrednictwem sprawdzonej, niezawodnej firmy przewozowej RHENUS. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zarówno przedpłaty, jak i częściowej płatności za pobraniem (przy odbiorze).

Koszty dostaw zamówień opłaconych z góry (przedpłatą) wynoszą:

  • Kurier DPD – 15zł
  • Paczkomat InPost – 9zł

Koszty dostaw zamówień płatnych przy odbiorze (za pobraniem) wynoszą: 

  • Kurier DPD – 18zł

Uwaga : w przypadku niektórych towarów koszt dostawy może być większy, np. z uwagi na gabaryt, podatność na uszkodzenia, szczególne warunki transportu i inne czynniki.

Dostawa wanny z płatnością przy odbiorze

W przypadku zamówień na wanny z drzwiami Klient zobowiązany jest wpłacić zadatek w wysokości 500zł na firmowy rachunek bankowy. Pozostałą kwotę Klient uiszcza przy odbiorze.

Darmowa dostawa

W przypadku zamówień o wartości powyżej 500zł, a także w przypadku niektórych produktów, wysyłka jest bezpłatna na terenie całej Polski.

Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze

W przypadkach widocznego naruszenia, uszkodzenia, zniszczenia opakowania przesyłki prosimy o spisanie protokołu szkody (reklamacji) wraz z kurierem. 

Odbiór osobisty

Umożliwiamy osobisty odbiór towaru w naszej siedzibie przy ulicy Pomorskiej 563 w Łodzi po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i po otrzymaniu informacji o skompletowaniu zamówienia.

Czas realizacji zamówień i dostaw

Państwa zamówienia staramy się realizować jak najszybciej. Średni czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni roboczych (w zależności od asortymentu). W przypadku towarów niedostępnych „z magazynu” czas ten może wynieść 2-3 dni robocze, do 14-21 dni (w przypadku towarów sprowadzanych lub produkowanych na indywidualne zamówienie). W przypadku przewidywanego długiego czasu oczekiwania na produkt – niezwłocznie Państwa o tym informujemy.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 staramy się wysyłać tego samego dnia lub dnia kolejnego, a dostarczane są zazwyczaj następnego dnia po nadaniu. 

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');