Koszty dostawy na terenie Polski

Aby zapewnić Państwu sprawną i szybką dostawę zamówionych produktów korzystamy z usług wyspecjalizowanych firm kurierskich.

W przypadku wanien z drzwiami oraz zakupionych do nich akcesoriów dostawa jest bezpłatna i odbywa się za pośrednictwem sprawdzonej, niezawodnej firmy przewozowej RHENUS. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zarówno przedpłaty, jak i częściowej płatności za pobraniem (przy odbiorze).

Koszty dostaw zamówień opłaconych z góry (przedpłatą) wynoszą:

  • Kurier DPD – 15zł
  • Paczkomat InPost – 12zł

Koszty dostaw zamówień płatnych przy odbiorze (za pobraniem) wynoszą: 

  • Kurier DPD – 18zł
  • Paczkomat InPost – 15zł

Uwaga : w przypadku niektórych towarów koszt dostawy może być większy, np. z uwagi na gabaryt, podatność na uszkodzenia, szczególne warunki transportu i inne czynniki.

Darmowa dostawa

W przypadku zamówień o wartości powyżej 500zł, a także w przypadku niektórych produktów, wysyłka jest bezpłatna na terenie całej Polski.

Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze

W przypadkach widocznego naruszenia, uszkodzenia, zniszczenia opakowania przesyłki prosimy o spisanie protokołu szkody (reklamacji) wraz z kurierem. 

Odbiór osobisty

Umożliwiamy osobisty odbiór towaru w naszej siedzibie przy ulicy Pomorskiej 563 w Łodzi po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i po otrzymaniu informacji o skompletowaniu zamówienia.

Czas realizacji zamówień i dostaw

Państwa zamówienia staramy się realizować jak najszybciej. Średni czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni roboczych (w zależności od asortymentu). W przypadku towarów niedostępnych „z magazynu” czas ten może wynieść 2-3 dni robocze, do 14-21 dni (w przypadku towarów sprowadzanych lub produkowanych na indywidualne zamówienie). W przypadku przewidywanego długiego czasu oczekiwania na produkt – niezwłocznie Państwa o tym informujemy.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 staramy się wysyłać tego samego dnia lub dnia kolejnego, a dostarczane są zazwyczaj następnego dnia po nadaniu.