(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Z pewnością większość z nas przyzna, że większość wyposażenia w łazience występuje w wersji chromowanej. Chromowane powierzchnie (lub wykonane ze stali nierdzewnej) znajdziemy w niemal każdej łazience i każdym jej miejscu – na umywalce, obok toalety czy pod prysznicem. W łazience dominuje także biel – w tym kolorze wykonywana jest zarówno ceramika, jak i elementy akrylowe. Jednak kreatywność nie zna granic, a każdy człowiek pragnie wyrazić własny gust i upodobania na wiele sposób. Jednym z ostatnich krzyków mody łazienkowej jest kolor czarny. Czerń w łazience prezentuje się niezwykle okazale i elegancko, nadaje jej wyraźnego charakteru i pozwala zerwać z klasycznym wyglądem łazienki. 

Na rynku wyposażenia łazienkowego znaleźć można pełną ofertę czarnych elementów – brodziki, umywalki, armaturę, wieszaki i wiele, wiele innych. Na potrzeby klientów odpowiedzieli także producenci poręczy dla niepełnosprawnych. Dzięki temu na nowoczesny, atrakcyjny design łazienki z czarnymi elementami może pozwolić sobie każdy, niezależnie od wieku i sprawności! 

Czarne uchwyty dla niepełnosprawnych mogą zostać zastosowane w każdym miejscu łazienki, pozwalając na dostosowanie jej do potrzeb seniorów lub osób niepełnosprawnych. Z łatwością wyposażyć w nie można strefę umywalki, miski sedesowej, wanny czy kabiny prysznicowej. Czarne poręcze wykonywane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie musimy obawiać się korozji. Powierzchnia poręczy jest matowa, dzięki czemu doskonale prezentuje się w łazience. Poręcze dla niepełnosprawnych w kolorze czarnym wyglądają po prostu perfekcyjnie.

Wzorowym przykładem połączenia czarnej elegancji, pomysłowego designu i uniwersalnego zastosowania są czarne poręcze z serii Deante Vital. Projektanci stworzyli innowacyjne poręcze 2w1, które wyglądają niezwykle atrakcyjnie i mają dodatkowe funkcje, które sprytnie maskują główne przeznaczenie. W linii poręczy Deante Vital znajdziemy:

  • czarny uchwyt do wanny z półką na kosmetyki i przybory do kąpieli,
  • czarny, narożny uchwyt do wanny lub pod prysznic z półeczką na przybory kąpielowe,
  • uchwyt w kształcie podkowy, który możemy zamontować pod armaturą,
  • czarny uchwyt do WC z miejscem na papier toaletowy,
  • uchwyt uniwersalny z wieszakiem na ręcznik,
  • czarny uchwyt uniwersalny o charakterystycznym, dekoracyjnym kształcie.

Poręcze dla niepełnosprawnych Deante Vital cieszą się ogromną popularnością. Klienci doceniają je za mnogość zastosowań oraz dyskretny, nienarzucający się wygląd. Ponadto uchwyty nie budzą szpitalnych skojarzeń, co dla wielu klientów jest bardzo ważne. 

A co z uchwytami do toalety? Żaden problem – stałe oraz uchylne modele uchwytów do WC w kolorze czarnym także są łatwo dostępne. Występują także w wariantach wolnostojących, montowanych do podłogi. Uchwyty stałe z powodzeniem można zastosować także w pobliżu umywalki, co ułatwi podjazd osobom poruszającym się na wózkach.

Pod prysznicem, oprócz wspomnianego wcześniej uchwytu w kształcie podkowy, z powodzeniem możemy zastosować także czarny uchwyt kątowy o wymiarach 60 na 30cm. Dla dodatkowej asekuracji można zastosować także klasyczne, zaokrąglane czarne uchwyty o wymiarze 30 lub 60cm produkcji firmy Andex. Te poręcz możemy śmiało zamontować w każdym, dowolnym miejscu łazienki, zależnie od potrzeb użytkownika i własnej wyobraźni. Ciekawą, godną rozważenia propozycją, są także uchwyty o nieco mniej klasycznym kształcie, przypominające bardziej poręcze łazienkowe bez przeznaczenia dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu, podobnie jak w przypadku poręczy Deante Vital, ich właściwa funkcja jest na pierwszy rzut oka niewidoczna. 

Czarne poręcze dla niepełnosprawnych pozwalają zerwać z klasycznym, surowym, a niekiedy wręcz szpitalnym wyglądem łazienki dostosowanej do potrzeb seniora lub osoby niepełnosprawnej. Wybierając odpowiedni zestaw poręczy, użytkownik może uczynić swoją łazienkę miejscem nie tylko bezpiecznym i komfortowym, ale także eleganckim i przyjemnym w odbiorze.  


Czarny uchwyt z miejscem na papier toaletowy Deante Vital.

Czarne poręcze uchylne dla niepełnosprawnych ułatwią korzystanie z toalety.

Narożny uchwyt pozwoli się pochwycić oraz posłuży jako półka na kosmetyki.

Czarny uchwyt do wanny z półką to doskonały przykład rozwiązania 2w1.

Uchwyty firmy Andex mogą zostać zamontowane w każdym miejscu łazienki.

Kto zauważy w tej poręczy pełnowartościowy uchwyt ułatwiający korzystanie z łazienki?

zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

Udostępnij wpis

Napisz wiadomość

Wyślij wiadomość

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');