(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Uchwyt umywalkowy 50cm - biały, 32mm

Uchwyt umywalkowy 50cm - biały, 32mm

Kod produktu: UU - 5 ø 32

czas oczekiwania 2-3 dni
2-3 dni roboczych

88,00 zł brutto

 • Bezpieczne płatności

  Szyfrowanie płatności zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Szybkie zaksięgowanie wpłaty przyśpiesza realizację zamówienia.

 • Rabaty i dofinansowania do 95%!

  Zdobądź nawet do 95% dofinansowania na zakup wanny z drzwiami! Doradzimy Ci w jaki sposób możesz to zrobić. Kliknij tutaj po więcej szczegółów.

 • Do 10 lat gwarancji

  Nie musisz się obawiać – oferowane przez nas produkty objęte są wieloletnią gwarancją producenta.

 • Łatwe odstąpienie od umowy

  Bez podawania przyczyny i zbędnego tłumaczenia.

 • Darmowa dostawa od 500 zł*

  Zrób zakupy za 500 zł, aby nie płacić za dostawę zamówionych produktów. Nie dotyczy produktów ceramicznych, luster, produktów wymagających dostawy paletowej.*

zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Uchwyt umywalkowy 50cm dla niepełnosprawnych

Poręcz umywalkowa 50cm dla osoby niepełnosprawnej – opis produktu

Uchwyt umywalkowy 50cm pozwala osobom niepełnosprawnym na wygodniejsze użytkowanie umywalki oraz poruszanie się w jej pobliżu. Zastosowanie takiej poręczy oznacza większe bezpieczeństwo użytkownika oraz łatwiejsze korzystanie z umywalki. Poręcz umywalkowa to wsparcie podczas podjeżdżania do umywalki na wózku, a także podpora dla osoby korzystającej z umywalki na stojąco. Dzięki niej można poczuć się pewniej i bezpieczniej.

Uchwyt umywalkowy może być zastosowany zarówno w prywatnej, domowej łazience, mieszkaniu jak i w domach pomocy społecznej, placówkach zdrowia, sanatoriach i uzdrowiskach.

Pochwyt umywalkowy zostały wykonany z wysokiej jakości stali, dzięki czemu jest wytrzymały i trwały. Sprawdzi się w łazience seniora lub osoby niepełnosprawnej. Montaż do ściany za pomocą solidnych wkrętów sprawia, że o stabilność uchwytu nie trzeba się martwić (należy również pamiętać o odpowiednim podłożu). Dopuszczalne obciążenie uchwytu umywalkowego wynosi do 120 kilogramów.

Oferowane przez nas uchwyty umywalkowe wyprodukowano w Polsce z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, co potwierdza atest Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikaty. Powierzchnia uchwytu jest gładka, co ogranicza rozwój bakterii i zbieranie zanieczyszczeń. Może on być czyszczony za pomocą łagodnych detergentów oraz dezynfekowany popularnymi środkami np. Medi-Sept. Materiał z którego wykonano oferowany uchwyt umywalkowy to stal węglowa (w przypadku uchwytów białych) lub kwas nierdzewna kwasoodporna (polerowana).

Poręcze do umywalki produkowane są w różnych rozmiarach – 50, 60 i 70cm z rur o średnicy 25 lub 32mm. W wyborze odpowiedniego uchwytu pomoże nasz poradnik.

Uchwyty bez maskownic wyposażone są w zaślepki maskujące otwory montażowe. Uchwyty dla niepełnosprawnych z maskownicami, zdaniem wielu klientów, dużo ładniej wyglądają w łazienkach.

Jaki uchwyt do umywalki dla niepełnosprawnych wybrać?

Poręcze umywalkowe powinny zostać zamontowane w odpowiedni sposób, aby korzystanie z nich było wygodne. Oto kluczowe wskazówki:

Górna krawędź poręczy powinna znajdować się 5cm nad górną krawędzią umywalki.

Odległość między umywalką, a osią uchwytu powinna wynosić 10cm.

Długość uchwytu umywalkowego powinna być minimum taka sama, jak głębokość umywalki lub większa o 10-15cm.

Najważniejsze zalety uchwytu umywalkowego:

Gotowy do montażu uchwyt (zestaw montażowy w komplecie),

Gładka powierzchnia i brak ostrych krawędzi,

Łatwość utrzymania w czystości, możliwość dezynfekcji,

Wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo potwierdzone atestem PZH oraz certyfikatami,

Trwała, solidna konstrukcja gwarantująca wieloletnie użytkowanie,

Bezpieczeństwo – wytrzymałość do 120kg, 

12-miesięczna gwarancja producenta,

Instrukcja montażu w zestawie.

Specyfikacja techniczna

Dlugość (cm):
50 cm
Średnica uchwytu:
32mm
Maksymalne obciążenie (kg):
120
Typ uchwytu:
Umywalkowy
Kolor uchwytu:
Biały
Sposób montażu:
Przykręcany
Maskownice:
Nie
Materiał:
Stal nierdzewna
Gwarancja:
12 miesięcy

Pozostali kupili również

Zobacz również