(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Umywalka wisząca dla osób niepełnosprawnych 60cm

Umywalka wisząca dla osób niepełnosprawnych 60cm

Kod produktu: M38460000

produkt na zamówienie
7-14 dni roboczych

339,00 zł brutto

 • Bezpieczne płatności

  Szyfrowanie płatności zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Szybkie zaksięgowanie wpłaty przyśpiesza realizację zamówienia.

 • Rabaty i dofinansowania do 95%!

  Zdobądź nawet do 95% dofinansowania na zakup wanny z drzwiami! Doradzimy Ci w jaki sposób możesz to zrobić. Kliknij tutaj po więcej szczegółów.

 • Do 10 lat gwarancji

  Nie musisz się obawiać – oferowane przez nas produkty objęte są wieloletnią gwarancją producenta.

 • Łatwe odstąpienie od umowy

  Bez podawania przyczyny i zbędnego tłumaczenia.

 • Darmowa dostawa od 500 zł*

  Zrób zakupy za 500 zł, aby nie płacić za dostawę zamówionych produktów. Nie dotyczy produktów ceramicznych i luster.*

zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Umywalka dla osoby niepełnosprawnej

Umywalka bez barier dla seniorów i osób niepełnosprawnych - opis produktu

Wysokiej jakości umywalka firmy KOŁO z serii NOVA PRO BEZ BARIER o wymiarach 60x55cm, wyposażona w otwór na montaż armatury umywalkowej oraz otwór przelewowy. 

Umywalka KOŁO Nova Pro będzie świetnym wyborem do każdej łazienki bez barier. Jej charakterystyczny kształt zapewnia wygodne korzystanie osobom poruszającym się na wózku – płaskie dno zapewnia wygodne wjechanie aż do samej krawędzi umywalki. Co więcej, brzegi są specjalnie wzmocnione, aby możliwe było pewne oparcie się. 

Umywalka została przystosowana do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, czy osób z trudnościami w poruszaniu się. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach prywatnych, np. domowej łazience, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Umywalka została zaprojektowana z myślą o jak najwygodniejszym użytkowaniu. 

Wydłużony kształt umywalki dla niepełnosprawnych BEZ BARIER pozwala na bardziej swobodne, wygodniejsze podjechanie do umywalki osobom poruszającym się na wózku oraz korzystającym np. z krzesła lub taboretu łazienkowego. Zaokrąglone ranty sprawiają, że korzystanie z umywalki jest bardziej komfortowe.

Umywalka NOVA PRO Bez barier została wykonana z ceramiki odpornej na uszkodzenia, ale prostej w czyszczeniu, dzięki czemu jej pielęgnacja nie jest wymagająca. Umywalkę montujemy na śruby, dzięki czemu montaż jest pewny, trwały i solidny. 

Umywalkę możemy kompletować z baterią umywalkową dla niepełnosprawnych (z dźwignią łokciową) oraz syfonem natynkowym (oszczędzającym miejsce) lub podtynkowym.

Specyfikacja techniczna

Długość (mm):
550
Szerokość (mm):
600
Kolor:
biały

Akcesoria

Zobacz również