(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
Krzesełko naścienne uchylne

Krzesełko naścienne uchylne

KPU

czas oczekiwania 2-3 dni
2-3 dni roboczych

215,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Siedzisko pod prysznic uchylne

Naścienny taboret pod prysznic - opis produktu

Bezpieczne i solidne siedzisko prysznicowe naścienne wykonane ze stali węglowej malowanej proszkowo na kolor biały. Możliwość składania siedziska pozwala oszczędzać miejsce w kabinie prysznicowej lub strefie natryskowej. Dodatkowe poręcze ułatwiają korzystanie z siedziska. Udźwig maksymalny siedziska wynosi do 120 kg.

Część przeznaczona do siedzenia została wykonana z przyjemnego w użytkowaniu, ciepłego w dotyku tworzywa. Umożliwia również swobodny odpływ wody.

Co ważne, jest to produkt atestowany przez Państwowy Zakład Higieny. Siedzisko jest gotowe do montażu, w komplecie znajduje się zestaw montażowy do ściany pełnej.

Specyfikacja techniczna

Długość (mm):
400 (siedzisko)
Maksymalne obciążenie (kg):
120
Materiał:
Stal węglowa malowana proszkowo
Szerokość (mm):
410 (siedzisko)
Szerokość (mm):
440 (całkowita)
Kolor:
biały
Gwarancja:
10 lat
Nóżki:
Nie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Krzesełko naścienne uchylne

Siedzisko pod prysznic uchylne

Naścienny taboret pod prysznic - opis produktu

Napisz swoją opinię

Pozostali kupili również

Zobacz również

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');