(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
Nasadka podwyższająca sedes CLIPup

Nasadka podwyższająca sedes CLIPup

500001blanc

oczekiwanie na dostawę
2-3 dni robocze

57,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Nakładka po operacji biodra CLIPup

Nasadka podwyższająca na sedes - opis produktu

Łatwa w instalacji, bez żadnych narzędzi, bezpieczna i wygodna nasadka podwyższające sedes CLIPup. Pozwala wygodnie korzystać z toalety osobom starszym i niepełnosprawnym. Posiada innowacyjny system montażu, pasuje jednocześnie do większości popularnych sedesów. Zatrzaskowy system montażu zapewnia stabilny i pewny montaż. 6 nakładek antypoślizgowych pozwala czuć się pewnie i bezpiecznie podczas korzystania z toalety. Kluczowa korzyść to znacznie prostsze wstawanie z toalety, a także bezpieczeństwo osób rehabilitowanych po operacjach bioder.

Nasadka wykonana w całości z wytrzymałego (maksymalne obciążenie do 150 kg) polipropylenu i nie posiada przestrzeni zamkniętych, co znacząco ułatwia czyszczenie i dezynfekcję. Nakładka nadaje się także do autoklawu.

Wymiary otworu : 26x16 do 19 cm

Specyfikacja techniczna

Maksymalne obciążenie (kg):
150
Szerokość (mm):
370
Wysokość (mm):
100 (podwyższenie)
Wysokość (mm):
140 (całkowita)
Głębokość (mm):
410
Kolor:
biały

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Nasadka podwyższająca sedes CLIPup

Nakładka po operacji biodra CLIPup

Nasadka podwyższająca na sedes - opis produktu

Napisz swoją opinię

Zobacz również

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');