(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Ławka na wannę ETAC Rufus - 73cm

Ławka na wannę ETAC Rufus - 73cm

Kod produktu: 81202002R

produkt na zamówienie
4-5 dni roboczych

299,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Ławka na wannę ETAC Rufus

Siedzisko do wanny ETAC Rufus - opis produktu

Ławeczka do wanny Etac Rufus ułatwia korzystanie z wanny oraz cechuje się niezwykłą wytrzymałością.

Zastanawiasz się, jaka ławka na wannę będzie dla Ciebie odpowiednia? PRZECZYTAJ NASZ PORADNIK.

Ławeczka na wannę Etac Rufus to specjalnie wzmocniona (wewnętrzna konstrukcja aluminiowa) ławka stanowiąca alternatywę dla siedziska do wanny. Szczególnie pomocna dla osób po przebytych operacjach stawów biodrowych, które wymagają siedzenia na dużej wysokości. Ławeczka do wanny Etac Rufus pozwala wygodniej i bezpieczniej wejść i wyjść z wanny. Pomimo wzmocnienia i niespotykanego maksymalnego dopuszczalnego obciążenia jest to lekka ławeczka na wannę.

Unikalny kształt i wykonanie ławeczki wyznaczają nowe standardy. Producent zadbał o najmniejsze detale. Jakość wykonania ławki stawia ją na najwyższym poziomie. Materiał, z którego wykonano ławeczkę jest przyjemny i ciepły w dotyku. Antypoślizgowa powierzchnia zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, a otwory drenażowa umozliwiają odpływ wody z powierzchni ławki. Uchwyt transferowy ułatwia korzystanie z ławki, a jaskrawy kolor pozwala na jego szybkie zlokalizowanie.

Montaż ławeczki na wannę Rufus nie wymaga dodatkowych narzędzi. Producent wykazał się dbałością o detale i maksymalną satysfakcję klienta nawet w kwestii dopasowania ławki do wanny - dołączając do zestawu przyrząd do regulacji. Na szczególną uwagę zasługuje sposób wykonania uchwytów mocujących, które pozwalają niemal całkowicie unieruchomić ławkę na powierzchni wanny. Maksymalna stabilność i poczucie bezpieczeństwa gwarantowane. 

Ławeczka do wanny Etac Rufus to doskonała alternatywa dla tradycyjnego siedziska do wanny, szczególnie w przypadku osób, które potrzebują siedzieć na dużej wysokości. Główne korzyści to:

  • ułatwione wchodzenie i wychodzenie z wanny,
  • zadowolenie i satysfakcja z zakupu za sprawą świetnej jakości produktu,
  • poczucie swobody, stabilności i bezpieczeństwa podczas kąpieli.

Specyfikacja techniczna

Długość (mm):
730
Maksymalne obciążenie (kg):
200
Szerokość (mm):
300
Wysokość (mm):
20,8
Rączka asekuracyjna:
Tak
Waga:
2,1kg

Zobacz również