(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Taboret prysznicowy z oparciem i siedziskiem typu U

Taboret prysznicowy z oparciem i siedziskiem typu U

Kod produktu: TGR-R KP-U 3522L

oczekiwanie na dostawę
7-14 dni roboczych

185,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Taboret pod prysznic

Krzesło pod prysznic z oparciem i siedziskiem typu U - opis produktu

Taboret prysznicowy z oparciem i siedziskiem typu U. Pozwala ułatwić codzienne czynności, podnieść komfort i bezpieczeństwo higieny osoby starszej lub osoby o obniżonej sprawności ruchowej.

Aluminiowa konstrukcja sprawia, że krzesło jest nierdzewne. Oparcie i siedzisko wykonano z ciepłego w dotyku tworzywa PCV. Zastosowanie aluminium i PCV pozwoliło uzyskać lekkie krzesło prysznicowe. Jego maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 110 kg.

Regulacja wysokości pozwala dopasować krzesło do własnych, indywidualnych potrzeb. Specjalne wycięcie higieniczne ułatwia higienę intymną - rozwiązanie to szczególnie docenią kobiety. Otwory na siedzisku i oparciu ułatwiają przenoszenie taboretu w łazience. Otwory drenażowe w środkowej części siedziska pozwalają na odpływ wody. System TF umożliwia wygodne i lekkie składanie.

Rozstaw nóżek : 42-47 na 50-56cm.

Specyfikacja techniczna

Rozstaw nóżek (cm):
42-47 na 50-56
Maksymalne obciążenie (kg):
110
Szerokość (mm):
480
Wysokość (mm):
350-520 (siedzisko)
Wysokość (mm):
700-870 (całkowita)
Szerokość siedziska:
480
Wycięcie higieniczne:
Tak
Gwarancja:
24 miesiące
Regulacja wysokości:
Tak
Podłokietniki:
Nie
Waga:
2,8kg
Składane:
Nie

Pozostali kupili również

Zobacz również