(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Z dumą prezentujemy rekomendację otrzymaną od Domu Pomocy Społecznej w Kutnie, do którego dostarczyliśmy w ubiegłym roku wannę RELAX o wymiarach 160/70 cm. Jest to kolejna placówka tego typu, w której z powodzeniem wykorzystywana jest wanna z drzwiczkami łódzkiej firmy SANITPLAST, którą możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie.

Kolejna rekomendacja otrzymana od profesjonalnej instytucji o charakterze opiekuńczym dowodzi, że wanny z drzwiami firmy SANITPLAST to produkt doskonałej jakości o wysokich walorach użytkowych. 

zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

Udostępnij wpis

Napisz wiadomość

Wyślij wiadomość

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');