(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Ławka na wannę Etac Fresh

Ławka na wannę Etac Fresh

Ławka na wannę powinna gwarantować użytkownikowi komfort, poczucie pewności i bezpieczeństwa. Dziś prezentujemy ławkę na wannę ETAC Fresh, która dostarcza wszystkie te wrażenia… z dodatkowymi korzyściami!

Zadaniem ławeczki na wannę jest wsparcie osoby starszej, kontuzjowanej lub odzyskującej sprawność po operacji, w codziennym korzystaniu z wanny kąpielowej. Pozwala znacznie łatwiej pokonać barierę w postaci wysokiej krawędzi wanny, wygodnie wziąć prysznic oraz z lekkością wstawać z pozycji siedzącej.

Dla osoby wybierającej tego typu ławeczki na wannę kluczowe są następujące zagadnienia:

Możliwość łatwego transferu do wanny i z powrotem,

Odpowiednia wysokość ułatwiające wstawanie,

Stabilność i pewność, że ławka nie przesunie się podczas kąpieli,

Łatwość w utrzymaniu czystości, 

Wytrzymałość i trwałość gwarantująca bezpieczeństwo użytkowania.

Najważniejsze cechy

Konstrukcja ławki ETAC Fresh została bardzo dokładnie przemyślana przez projektantów. Pierwszym elementem rzucającym się w oczy jest pomarańczowa rączka asekuracyjna. Jaskrawy kolor pozwala łatwo ją zlokalizować osobom niedowidzącym. Średnica rączki pozwala na pewny chwyt podczas transferu, co podnosi komfort psychiczny użytkownika podczas wchodzenia do wanny.

Pod uchwytem znajdziemy miejsce na mydło i szampon, dzięki czemu przydatne kosmetyki możemy mieć zawsze pod ręką. Specjalnie wyprofilowany kształt ławeczki pozwala na wygodniejszy dostęp do miejsc intymnych, z kolei szersze brzegi ułatwiają usiąść i wejść do wanny.

Do wyprodukowania ławeczki na wannę Fresh wykorzystano wysokiej jakości materiały, dzięki czemu jest ona miła w dotyku oraz solidna – wytrzymuje obciążenie nawet 150kg! Ławeczka została wykonana z białego, eleganckiego tworzywa sztucznego. Antypoślizgowe wykończenie zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas kąpieli, zabezpieczając przed ślizganiem się. Liczne otwory drenażowe pozwalają usuwać nadmiar wody z powierzchni ławeczki.

Ławeczka Etac Fresh jest prosta w czyszczeniu, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa może być również bez obaw sterylizowana (w temperaturze do 85 stopni) lub dezynfekowana, co ma szczególne znaczenie w przypadku placówek opiekuńczych.

Sposób montażu

Montaż ławki na wannę Etac Fresh jest nieskomplikowany i, co najważniejsze, nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Jedyny przyrząd, który jest potrzebny do wyregulowania i zamontowania ławki jest dostarczany wraz z produktem, dzięki czemu niezwłocznie możemy przystąpić do montażu. Ławka występuje w dwóch wariantach: 69 oraz 74cm szerokości. Ograniczniki stabilizujące ławki są regulowane i posiadają różne rozstawy: 

w przypadku ławki 69cm: 39-63,6cm,

w przypadku ławki 74cm: 43,2-68,6cm. 

Wyregulowanie ławki nie sprawia problemów. Ławka ETAC Fresh bardzo pewnie i mocno trzyma się powierzchni wanny za sprawą wielu antypoślizgowych miejsc zabezpieczających przed przesuwaniem. Znajdują się one od spodu ławki w miejscach, w których spotyka się ona z brzegami wanny, a także na samych ogranicznikach. Jest to rzecz absolutnie warta podkreślenia : system montażowy ławki na wannę Fresh jest rewelacyjny, gwarantuje satysfakcję z poczucia pewności i stabilności podczas kąpieli oraz sprawia, że jest ona niemalże całkowicie unieruchomiona.

Podsumowanie

Wiedza i doświadczenie projektantów szwedzkiej firmy ETAC pozwoliły stworzyć ławkę na wannę o bardzo przemyślanej, stabilnej i bezpiecznej konstrukcji, zapewniającej wyłącznie pozytywne wrażenia podczas użytkowania oraz satysfakcję z zakupu. Na uwagę zasługuje fakt, że do montażu nie są potrzebne dodatkowe narzędzia, a dopasowanie ławki do wanny jest nieskomplikowane. Ponadto ławka po odpowiednim zamontowaniu jest niezwykle stabilna. Wybierając Etac Fresh użytkownik może być pewny, że:

wchodzenie i wychodzenie z wanny będzie znacznie prostsze,

produkt będzie przyjemny w użytkowaniu, nie strasząc surowym, szpitalnym wyglądem,

ławka przez wiele lat pozostanie elegancka i estetyczna, oraz zapewni poczucie swobody i bezpieczeństwa podczas kąpieli.

zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

Udostępnij wpis

Napisz wiadomość

Wyślij wiadomość

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');