(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Wózek prysznicowy Atlantis

Wózek prysznicowy Atlantis

Kod produktu: 540300

produkt na zamówienie
14-30 dni roboczych

590,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Wózek prysznicowy Atlantis

Wózek pod prysznic - opis produktu

Lekki i nierdzewny wózek prysznicowy firmy Herdegen, który ułatwia kąpiel osoby starszej lub niepełnosprawnej. Wózek prysznicowy na kółkach ATLANTIS to także łatwiejszy transport osoby chorej do łazienki, czy pod prysznic.

UWAGA : Nowa kolorystyka, jak na zdjęciu głównym : biało-szaro-niebieska.

Wygodne siedzisko zostało wykonane z tworzywa, a otwory drenażowe umożliwiają odpływ wody z jego powierzchni.

Wózek został wyposażony w 4 hermetyczne, wodoodporne koła o średnicy 10cm oraz dwa hamulce. Konstrukcja została wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor biały, dzięki czemu jest lekki i wygodny w obsłudze. Niewielkie rozmiary sprawiają, że sprawdzi się on nie tylko w placówkach opiekuńczych, ale także i domowej łazience. Wytrzymałość wózka wynosi do 100 kg. Wózek waży jedynie 7,1 kg. Niebieskie elementy zostały wykonane z materiałów antypoślizgowych i ułatwiają korzystanie z wózka, podnosząc tym samym komfort chorego i opiekuna.

Posiada opuszczany (składany) podnóżek oraz uchwyt dla opiekuna, dzięki czemu obsługa wózka prysznicowego jest jeszcze wygodniejsza.

Specyfikacja techniczna

Długość (mm):
950 (całkowita)
Maksymalne obciążenie (kg):
100
Szerokość (mm):
580 (całkowita)
Szerokość (mm):
500 (między podłokietnikami)
Szerokość (mm):
460 (siedzisko)
Wysokość (mm):
880 (całkowita)
Wysokość (mm):
540 (siedzisko)
Głębokość (mm):
380 (siedzisko)
Regulacja wysokości:
Nie
Waga:
7,1 kg
Składane:
Nie

Pozostali kupili również

Zobacz również