(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Ławka obrotowa na wannę

Ławka obrotowa na wannę

Kod produktu: FS 793S

oczekiwanie na dostawę
7-14 dni roboczych

440,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Siedzisko do wanny obrotowe 

Solidne siedzisko do wanny z obrotowym krzesełkiem - opis produktu

Ławka obrotowa na wannę ułatwia transfer do wanny oraz korzystanie z niej podczas codziennej higieny. 

Zastanawiasz się, jaka ławka na wannę będzie dla Ciebie odpowiednia? PRZECZYTAJ NASZ PORADNIK.

Zastosowanie ławki obrotowej, będącej swojego rodzaju siedziskiem do wanny, pozwala sprawić, że codzienna higiena staje się łatwiejsza i bardziej przyjemna. Takie rozwiązanie pozytywnie wpływa również na bezpieczeństwo użytkownika.

Ławka obrotowa na wannę to przede wszystkim odpowiednio wyprofilowane siedzisko na wannę z oparciem. Liczne otwory pozwalają na swobodne spływanie wody, a także zmniejsza wagę ławki. Siedzisko osadzone jest na obrotowej ramie z klinami rozporowymi oraz dźwignią. Zadaniem dźwigni jest blokowanie siedziska w pożądanej pozycji (4 do wyboru, blokada co 90 stopni). Dzięki temu rozwiązaniu korzystanie z ławki obrotowej jest łatwiejsze. Kliny rozporowe pozwalają na stabilne zamocowanie siedziska w wannie i zabezpieczają je przed ślizganiem. Dodatkowe uchwyty boczne to nieocenione wsparcie dla osób, które borykają się z problemem utrudnionego wstawania oraz siadania. 

Siedzisko prosto utrzymać w czystości, a jego konstrukcja została zabezpieczona przed korozją.

Ławka obrotowa ułatwia codzienną higienę i sprawia, że wchodzenie oraz wychodzenie z wanny staje się prostsze. Dzięki zastosowaniu ławki obrotowej łatwiejsza staje się także pomoc drugiej osoby. 

Główne korzyści:

  • łatwiejszy transfer do wanny osoby o ograniczonej sprawności ruchowej,
  • prostsze wchodzenie i wychodzenie z wanny,
  • swobodny dostęp drugiej osoby zwiększa komfort higieny, 
  • bezpieczniejsze i pewniejsze korzystanie z wanny.

Specyfikacja techniczna

Maksymalne obciążenie (kg):
100
Szerokość (mm):
740
Powierzchnia siedziska:
40cm x 32cm
Szerokość siedziska:
580
Wycięcie higieniczne:
Nie
Gwarancja:
24 miesiące
Waga:
5kg
Wymiar wgłębny:
130

Zobacz również