(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Nasadka podwyższająca sedes TITAN 6 cm

Nasadka podwyższająca sedes TITAN 6 cm

Kod produktu: 500100

oczekiwanie na dostawę
7-14 dni roboczych

62,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Nasadka podwyższająca na sedes TITAN 6cm

Podwyższenie toalety dla osoby starszej lub niepełnosprawnej - opis produktu

Łatwiejsze siadanie i wstawanie z toalety jest możliwe za sprawą specjalnej nakładki podwyższającej. Dzięki niej korzystanie z toalety staje się znacznie prostsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Produkt przeznaczony jest dla osób o obniżonej sprawności ruchowej, z problemami ze wstawaniem lub siadaniem, a także po zabiegach operacyjnych stawu biodrowego.

Ergonomicznie zaprojektowana powierzchnia nasadki powoduje równomierny rozkład sił nacisku na powierzchnię ciała użytkownika. Lekkie nachylenie siedziska pod kątem wymusza prawidłową postawę i zmniejsza zgięcie w stawach biodrowych i kolanowych. Nasadka toaletowa posiada  dwa wycięcia w części przedniej i tylnej, które ułatwiają wykonywanie czynności higienicznych w pozycji siedzącej.

Montaż nasadki jest bardzo prosty i nie wymaga narzędzi oraz demontażu deski sedesowej. Elementy montażowe są regulowane i posiadają zabezpieczenia antypoślizgowe, dzięki czemu nasadka pewnie trzyma się miski sedesowej. Nasadkę w każdej chwili można zdemontować np. w celu wyczyszczenia. 

Nakładka nie posiada klapy. Jest bardzo lekka, dzięki czemu bez nadmiernego wysiłku można zdejmować ją i zakładać, gdy będzie potrzebna.

Cechy produktu:

  • wysokość 6 cm, 
  • trwałe i wytrzymałe tworzywo
  • powierzchnia nasadki jest łatwa
  • w czyszczeniu, odporna na plamy i zapachy
  • nowoczesny system mocowania
  • zabezpieczenia antypoślizgowe
  • pasuje do większości toalet 

Specyfikacja techniczna

Maksymalne obciążenie (kg):
120
Wysokość (mm):
60
Gwarancja:
24 miesiące
Regulacja wysokości:
Nie
Waga:
0,9 kg
Regulacja kąta nachylenia:
Nie
Dodatkowe poręcze:
Nie

Zobacz również