(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
Nasadka na sedes z podpórkami

Nasadka na sedes z podpórkami

Tina

oczekiwanie na dostawę
21-30 dni roboczych

135,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Nakładka na sedes dla osób niepełnosprawnych

Nasadka podwyższająca na ubikację - opis przedmiotu

Nakładka podwyższająca na sedes z podłokietnikami ułatwia korzystanie z toalety osobom starszym, niepełnosprawnym oraz osobom borykającym się z obniżoną sprawnością ruchową po urazie lub operacji. Jest ona szczególnie pomocna jaka nakładka na sedes po operacji biodra lub stawów kolanowych, np. dla osób z endoprotezą stawu biodrowego. Nasadka na ubikację wspiera użytkownika w najważniejszych czynnościach - siadaniu i wstawaniu z toalety. Szczególnym wsparciem są dodatkowe podłokietniki (podpórki) pozwalające wygodniej wykonywać te czynności, zachowując przy tym stabilność i podparcie. To nieoceniona pomoc łazienkowa pozwalająca czuć się swobodniej i bezpieczniej. Jest to doskonały wybór dla wszystkich osób mających problemy z korzystaniem z tradycyjnej muszli toaletowej.

Wysokość nakładki pozwala podnieść poziom siedzenia o 12cm. Podłokietniki są zdejmowalne, zatem można je zdjąć, gdy nie są potrzebne. Zostały one pokryte miękką, miłą w dotyku pianką, która podnosi komfort użytkowania.

Oprócz podłokietników, nasadkę na sedes Tina charakteryzuje specjalne wycięcie higieniczne ułatwiające higienę miejsc intymnych. Tworzywo, z którego wykonana została nakładka podwyższająca, to materiał antybakteryjny o gładkiej powierzchni, dzięki czemu nasadkę łatwo utrzymać w czystości. Jest to produkt medyczny i bezpieczny, spełniający wymagania stawiane przez europejskie normy. Wysoka jakość produktu gwarantuje długie użytkowanie. Warto zwrócić uwagę na to wynoszące 130kg obciążenie maksymalne nasadki.

Nakładka na sedes po operacji biodra Tina jest łatwa w montażu i stabilnie trzyma się miski sedesowej. Otwór nasadki na sedes ma wymiary 22 na 19cm. Montaż nakładki jest nieskomplikowany, nie wymaga użycia żadnych narzędzi i nie sprawia problemu użytkownikowi - sprowadza się on do umiejscowienia poręczy w prowadnicach, a następnie wyregulowaniu płytki dociskowej (śruby rozporowej). 

Nakładka posiada trzy elementy przeciwpoślizgowe, dzięki czemu po wyregulowaniu bardzo pewnie przylega do miski toaletowej i nie ślizga się. 

Przed zakupem należy sprawdzić:

  • kształt miski toaletowej - otwór powinien mieć kształt owalny, nie okrągły,
  • wysokość kołnierza miski toaletowej (tam, gdzie wypływa woda) - nie powinna przekraczać 6cm.

Najważniejsze cechy nakładki na sedes dla osób niepełnosprawnych:

  • Wysokość 12cm,
  • Bardzo wytrzymałe, solidne siedzisko,
  • Niewielka waga ułatwia czyszczenie i zdejmowanie nakładki,
  • Podłokietniki ułatwiające siadanie i wstawanie, pomagające w utrzymaniu równowagi, 
  • Łatwy montaż do miski sedesowej,
  • Wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu tworzywo.

Specyfikacja techniczna

Długość (mm):
430
Maksymalne obciążenie (kg):
130
Szerokość (mm):
520
Szerokość (mm):
450 (siedzisko)
Wysokość (mm):
120
Wysokość (mm):
380 (całkowita - z podłokietnikami)
Gwarancja:
24 miesiące
Waga:
2,5kg
Regulacja wysokości:
Nie
Regulacja kąta nachylenia:
Nie
Dodatkowe poręcze:
Tak

Pliki do pobrania

Akcesoria

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Nasadka na sedes z podpórkami

Napisz swoją opinię

Pozostali kupili również

Zobacz również

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');