(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Ławka na wannę ETAC FRESH 74cm

Ławka na wannę ETAC FRESH 74cm

Kod produktu: 81600024

produkt na zamówienie
4-5 dni roboczych

155,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Siedzisko na wannę ETAC FRESH

Siedzisko do wanny - opis produktu

Solidna ławeczka do wanny pozwala ułatwić sobie codzienne czynności i sprawia, że użytkownik czuje się pewniej i bezpieczniej. Ławka nawannowa pozwala bez obaw cieszyć się przyjemną kąpielą bez względu na ograniczenia!

Zastanawiasz się, jaka ławka na wannę będzie dla Ciebie odpowiednia? PRZECZYTAJ NASZ PORADNIK.

Ławeczka na wannę Etac Fresh to produkt, który łączy komfort i bezpieczeństwo podczas wchodzenia, kąpieli i wychodzenia z wanny. Stanowi ona alternatywę dla siedziska do wanny. Unikalny, specjalnie wyprofilowany kształt ławki sprawia, że transfer do wanny jest łatwiejszy. Odpowiednie profilowanie ułatwia także higienę miejsc intymnych. Przemyślana, praktyczna forma ławki to dowód na wiedzę i doświadczenie producenta, które gwarantuje maksymalne zadowolenie.

Przy okazji omawiania ławeczki na wannę Etac Fresh nie sposób nie wspomnieć o najwyższej jakości wykonania i zadbaniu o najmniejsze detale. Wykonanie powierzchni ławki świadczy o tym, że jest to produkt bezkompromisowy - materiał jest miły i ciepły w dotyku, wykończony antypoślizgowo. Ławka posiada również otwory drenażowe. Jej konstrukcja jest wzmocniona i wytrzymuje nawet do 150kg obciążenia.

Bardzo stabilny montaż ławki na wannę Fresh to jeden z jej największych atutów.

Montaż ławki nie wymaga dodatkowych narzędzi. Producent wykazał się dbałością o detale i maksymalną satysfakcję klienta nawet w kwestii dopasowania ławki do wanny - dołączając do zestawu przyrząd do regulacji. Na szczególną uwagę zasługuje sposób wykonania uchwytów mocujących, które pozwalają niemal całkowicie unieruchomić ławkę na powierzchni wanny. Maksymalna stabilność i poczucie bezpieczeństwa gwarantowane. Rozstaw ograniczników (uchwytów mocujących) wynosi 39-63,6 cm

Uchwyt pomocniczy to nieocenione wsparcie podczas wchodzenia do wanny oraz siadania na ławce. Wykonanie go w jaskrawym kolorze sprawia, że osoby z osłabionym wzrokiem nie będą miały problemu ze znalezieniem go. Ławeczka do wanny Etac Fresh posiada również mydelniczkę.

Ławeczka do wanny Etac Fresh to doskonała alternatywa dla tradycyjnego siedziska do wanny, szczególnie w przypadku osób, które potrzebują siedzieć na dużej wysokości. Główne korzyści to:

  • ułatwione wchodzenie i wychodzenie z wanny,
  • zadowolenie i satysfakcja z zakupu za sprawą świetnej jakości produktu,
  • poczucie swobody, stabilności i bezpieczeństwa podczas kąpieli.

Specyfikacja techniczna

Długość (mm):
740
Maksymalne obciążenie (kg):
150
Rączka asekuracyjna:
Tak
Waga:
2,3kg

Zobacz również