(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Taboret pod prysznic obrotowy Blue Swing

Taboret pod prysznic obrotowy Blue Swing

Kod produktu: 540287

produkt na zamówienie
7-14 dni roboczych

699,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Taboret pod prysznic obrotowy Blue Swing

Krzesło pod prysznic z piankowym siedziskiem - opis produktu

Eleganckie, praktyczne i niezwykle wygodne krzesło prysznicowe obrotowe Blue Swing doskonale sprawdzi się pod prysznicem, jak i w wannie. Jest to produkt skierowany do użytkowników oczekujących produktu wykonanego na najwyższym poziomie, z dbałością o detale, oferującego zwiększoną wygodę i satysfakcję z użytkowania. 

Taboret pod prysznic Blue Swing posiada uchylne podłokietniki oraz obrotowe siedzisko (z blokadą). Elementy te znacznie ułatwiają kąpiel lub natrysk seniorów i osób niepełnosprawnych. Siedzisko, oparcie i podłokietniki wyścielane są pianką poliuretanową, która zapewnia pozytywne wrażenia z użytkowania, jest miękka i miła w dotyku. Specjalne wyżłobienie pośrodku siedziska pełni funkcję wycięcia higienicznego. Podłokietniki ułatwiają siadanie i wstawanie z taboretu.

Aluminiowa konstrukcja sprawia, że taboret jest lekki, wytrzymały i nierdzewny. Krzesło posiada regulację wysokości, może być zatem dopasowane do indywidualnych potrzeb uzytkownika.

Specyfikacja techniczna

Maksymalne obciążenie (kg):
100
Szerokość (mm):
410 (między podłokietnikami)
Szerokość (mm):
400 (siedzisko)
Wysokość (mm):
780-880 (całkowita)
Wysokość (mm):
460-560 (siedzisko)
Głębokość (mm):
330
Regulacja wysokości:
Tak
Waga:
6,6 kg

Zobacz również