(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Nakładka na toaletę Etac My-Loo to pierwszy produkt z całkowicie nowej generacji produktów szwedzkiej firmy Etac. Nowa linia pomocy dla seniorów i osób niepełnosprawnych charakteryzuje się dążeniem do maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu użytkownika, przy zachowaniu łatwości montażu i pielęgnacji. Jednocześnie producent nie zrezygnował z atrakcyjnego, nowoczesnego designu, dzięki czemu produkty doskonale komponują się z wyposażeniem nowoczesnych łazienek. Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami udało się stworzyć nakładkę na sedes, która jest nie tylko funkcjonalna, ale i estetyczna.

Etac My-Loo to nakładka na WC inna niż wszystkie. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy zanim jeszcze rozpoczniemy użytkowanie nakładki, jest bardzo ładne wykonanie. Projektanci zadbali o to, aby nakładka miała delikatne i opływowe kształty, które nie tylko cieszą oko, ale zapewniają także komfort podczas korzystania z niej. Brak ostrych krawędzi przekłada się także na wyższy poziom bezpieczeństwa. Nasadka nie wyróżnia się spośród łazienkowego wyposażenia, idealnie komponuje się np. z ceramiką, dzięki czemu nie narzuca się swoją obecnością, nie zaburzy zatem estetyki skrupulatnie projektowanej łazienki. Przepiękny design idzie w parze z funkcjonalnością – duży otwór nasadki oraz specjalnie profilowane krawędzie sprawiają, że jest to produkt odpowiedni dla większości użytkowników.

Montaż nasadki na sedes My-Loo

Wielu klientów obawia się, czy nasadka na sedes będzie dobrze trzymała się ich toalety. Boją się, że nie będą czuć się stabilnie, a rzecz, która miała im pomóc, narazi ich na wypadek. Projektanci firmy Etac poznali problemy klientów i znaleźli dla nich rozwiązanie. Konstrukcja nakładki na sedes My-Loo jest maksymalnie uproszczona, ale przy tym niezwykle solidna. Pasuje na większość toalet, także na modele prostokątne.

Wysoka funkcjonalność to domena produktów firmy Etac, co nasadka na sedes My-Loo zdecydowanie potwierdza. Producent zadbał, aby montaż nasadki był szybki, prosty i nie sprawiał kłopotów osobom starszym. Elementy montażowe są solidne oraz wykonane w jaskrawych barwach, dzięki czemu łatwo je zlokalizować. Montaż jest szybki i bezpieczny, zajmuje zaledwie kilka sekund. Dwa specjalnie zaprojektowane uchwyty dopasowują się do kształtu większości toalet, a duże powierzchnie antypoślizgowe zapewniają pewny i solidny montaż. Dzięki temu użytkownik może czuć się stabilnie i bezpiecznie.

Nasadka występuje w dwóch wariantach wysokości – 6 i 10cm, z klapą lub bez. Klient może wybrać taką nakładkę, jaka mu odpowiada, a także dopasować ją do wysokości muszli sedesowej, czy swojego wzrostu. Specjalne kształty sprawiają, że jest to doskonała nakładka na sedes po operacji biodra.

Minimum pielęgnacji, maksimum komfortu!

Materiały zastosowane do produkcji nasadki My-Loo odbiegają od tych stosowanych w najtańszych rozwiązaniach. Dzięki temu jest ona niezwykle wytrzymała – maksymalne obciążenie nasadki wynosi 190 kg! Co ważne, podczas użytkowania nie usłyszymy nieprzyjaznych trzasków i trzeszczenia, a powierzchnia nasadki nie ugina się pod ciężarem ciała. Dzięki temu można czuć się swobodnie i bezpiecznie. Korzystanie z nakładki jest po prostu wygodne i przyjemne, także dla osób, które na co dzień nie mają potrzeby korzystania z takich pomocy. Duży otwór i praktyczne wycięcia dodatkowo ułatwiają korzystanie z nasadki. Delikatne, opływowe kształty nasadki oraz jej gładka powierzchnia sprawiają, że nasadka na sedes Etac My-Loo jest bardzo prosta w utrzymaniu w czystości – wystarczy przetrzeć ją miękką, wilgotną szmatką. W razie potrzeby można ją bardzo łatwo zdemontować i wyczyścić. 

Prostota i funkcjonalność

Etac My-Loo to produkt przyjazny dla seniorów i osób niepełnosprawnych – liczba części, z których składa się produkt jest ograniczona do minimum (nie zawiera także żadnych śrub), a sposób montażu jest szybki, nieskomplikowany i nie wymaga użycia siły ani dodatkowych narzędzi (wystarczy jeden klik!). Równie prosty jest demontaż nasadki np. w celu czyszczenia. Dzięki temu senior lub osoba niepełnosprawna może pielęgnować ją zupełnie samodzielnie.

My-Loo jest estetyczny i nie razi w oczy szpitalnym, surowym wzornictwem, które mogłoby powodować niechęć do korzystania. Ładny, przyjemny dla oka wygląd idzie w parze z solidnym wykonaniem, dzięki czemu senior lub osoba niepełnosprawna może się odprężyć i poczuć bezpiecznie. Komfort psychiczny i brak obaw o swoje bezpieczeństwo ma duże znaczenie w procesie dochodzenia do zdrowia i sprawności, dlatego jest to doskonała nasadka na sedes np. po operacji biodra.

Bezpieczeństwo i trwałość nasadki potwierdzają 5-letnia gwarancja producenta oraz testy, jakim została ona poddana przed wprowadzeniem na rynek. W trakcie testów wytrzymałości nakładka została poddana tysiącom próbnych obciążeń symulujących normalne użytkowanie przez cały obliczony czas użytkowania produktu. Podobnym testom poddano uchwyty mocujące. Oprócz testów statycznego obciążenia, sprawdzano także odporność na obciążenia dynamiczne, np. w sytuacji, gdyby użytkownik utracił równowagę podczas siadania na nasadce. Wszystko w trosce o maksymalne bezpieczeństwo użytkownika.

Nakładka na sedes dla wymagających 

My-Loo spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują rozwiązania trwałego, ładnego i solidnego. Wybierając tę nakładkę zyskujemy jednak przede wszystkim lepszy komfort psychiczny, znacznie wygodniejsze korzystanie z toalety oraz zwiększone bezpieczeństwo. Nasadka pozwala odzyskać samodzielność oraz znacznie ułatwić komfort codziennych czynności, co z pewnością pozytywnie przełoży się na poziom zadowolenia z życia i nastrój użytkownika.

zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

Udostępnij wpis

Napisz wiadomość

Wyślij wiadomość

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');