Praktyczne i bezpieczne uchwyty przyklejane Etac Flex.

Uchwyty łazienkowe bez wiercenia to produkt często poszukiwany przez osoby chcące szybko i bez dużego nakładu pracy dostosować łazienkę do potrzeb domowników. Na rynku można znaleźć kilka propozycji umożliwiających zaoszczędzić czas i ilość pracy, a także uchronić płytki przed wierceniem mnóstwa otworów montażowych.

Jedna z nich to uchwyty przyssawkowe, które jednak wielu osobom nie gwarantują należytego poczucia bezpieczeństwa i całkowitej swobody. Większości trudno jest zaufać trwałości i pewności montażu przyssawkowego. Czy jednak uchwyty na przyssawki są jedyną alternatywą dla uchwytów przykręcanych? Otóż nie!

Montaż, któremu można zaufać.

Uchwyty przyklejane pozwalają na pewny, trwały i solidny montaż. Unikalna formuła kleju dostarczanego wraz z uchwytem Etac Flex pozwala na osiągnięcie wytrzymałości do 100kg obciążenia. Jest to niewiele mniej niż oferują klasyczne uchwyty przykręcane dla osób niepełnosprawnych. Montaż z wykorzystaniem specjalnego sklepu pozwala uniknąć wiercenia w ścianach, jest także bardzo szybki i wygodny. Co więcej, gdy uchwyt przestanie być potrzebny (np. pacjent wróci do zdrowia po kontuzji) można go w prosty sposób zdemontować. Zastosowanie uchwytu przyklejanego Etac Flex pozwala czuć się pewnie i bezpiecznie.

Uchwyty Etac Flex

Oprócz prostego montażu bez wiercenia uchwyty Etac Flex oferują szereg dodatkowych korzyści. Łatwo dostrzec przede wszystkim nowoczesne, eleganckie wzornictwo które nie nasuwa żadnych skojarzeń ze szpitalnym, surowym wyposażeniem. Uchwyty Etac Flex zachwycają przystępną, miłą dla oka formą i stylistyką. 

Uchwyty bez wiercenia Etac Flex

Praktyczny i elegancki - uchwyt Etac Flex.

Atrakcyjny wygląd uchwytu to nie tylko spełnienie marzeń osób ceniących sobie ładny wygląd łazienki, ale także zwolenników użytkowych, praktycznych walorów pomocy łazienkowych. Kształty uchwytów Etac Flex nie tylko cieszą oko, ale także doskonale dopasowują się do kształtów dłoni oraz kciuka. Brak ostrych krawędzi sprawia, że są one bardzo bezpieczne. Specjalne kształty oraz antypoślizgowa powierzchnia uchwytów uniemożliwia ześlizgnięcie się lub obrócenie dłoni podczas kąpieli. Zastosowanie wysokiej jakości matowego tworzywa sztucznego sprawia, że uchwyt jest ciepły i przyjemny w dotyku. 

Uchwyty dopasowane do kształtu dłoni.

Uchwyty przyklejane Etac Flex pozwalają pewnie i bezpiecznie czuć się podczas kąpieli. Ich montaż jest szybki i nie wymaga wiercenia dziur w ścianach, dzięki czemu ich doraźna aplikacja jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku tradycyjnych uchwytów dla niepełnosprawnych. Na szczególną uwagę zasługuje także ich nowoczesna, atrakcyjna stylistyka przemyślana pod każdym względem. Uchwyty są także wygodne w użytkowaniu, dzięki ergonomicznym kształtom dopasowanym do kształtów dłoni i kciuka. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie praktyczne, solidne i estetyczne pomoce łazienkowe.

Etac Flex - uchwyty przyklejane.

Udostępnij wpis