(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Wanna z drzwiami i siedziskiem ODA E
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

Wanna z drzwiami i siedziskiem ODA E

Zobacz co jest w zestawie  

Kod produktu: ODA E125P

Konfiguracja produktu

brak w magazynie
-

7 950,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Wanna z drzwiami ODA

Wanna z otwieranymi drzwiami ODA – opis produktu

Model wanny kąpielowej z drzwiami ODA to wanna dla niepełnosprawnych oraz osób starszych, która ułatwia sprawne i bezproblemowe mycie w pozycji siedzącej. Dzięki niej codzienne czynności higieniczne stają się znacząco mniej uciążliwe zarówno dla osób z ograniczeniami ruchowymi, jak i ich opiekunów.

Wanna z drzwiami ODA z powodzeniem może być wykorzystywana w prywatnych łazienkach, domach wielopokoleniowych, sanatoriach, uzdrowiskach, szpitalach oraz w prywatnych/ państwowych domach opieki społecznej.

Męczące stanie w kabinie prysznicowej bądź śliskie powierzchnie, które mogą zagrozić zdrowiu to już przeszłość. Wyposażona w antypoślizgowe oraz szerokie siedzisko wanna z drzwiami otwieranymi ODA przywraca seniorom i osobom z ograniczoną sprawnością ruchową przyjemność z zażywania kąpieli. Dzięki niej mycie jest proste, komfortowe oraz bezpieczne. Dodatkowo wanna rehabilitacyjna ODA posiada niski próg, więc wchodzenie i wychodzenie z niej jest bezproblemowe. Ponadto zastosowano w niej wewnętrzny, lekki oraz bardzo łatwy mechanizm otwierania drzwi, więc samodzielna obsługa wanny nie stanowi trudności. 

Jednym z atutów wanny z drzwiami dla seniora ODA Sanitplast jest wygodne wycięcie higieniczne, ułatwiające mycie okolic intymnych i zapewniające maksymalny komfort mytej osobie, a także tej, która pomaga w czynnościach higienicznych. 

Wanna z drzwiami i siedziskiem ODA jest dostępna w dwóch rozmiarach – o długości 125 cm i 150 cm. Dzięki temu ma kompaktowy charakter, więc sprawdzi się w każdej łazience. Poza tym stanowi wygodną alternatywę dla kabiny prysznicowej. Niewielkie rozmiary tej wanny dla osoby starszej umożliwiają swobodne zanurzenie do wysokości klatki piersiowej, zatem wiek bądź stan zdrowia nie oznaczają rezygnacji z przyjemnych i relaksujących kąpieli. W modelu ODA można również zamontować stalowy uchwyt, który ułatwia samodzielne wstawanie oraz utrzymywanie pozycji siedzącej. 

Najważniejsze zalety wanny ODA Sanitplast:

●zawsze szczelne drzwiczki montowane z prawej lub lewej strony,

●wygodne wycięcie higieniczne,

●wanna typu siedzącego,

●kompaktowe wymiary,

●antypoślizgowa powierzchnia,

●sprzyjające utrzymaniu czystości tworzywo GFK,

●możliwość wykonania obudowy w innym kolorze - standardowo oferujemy wannę w kolorze białym,

●atest PZH,

●10 lat gwarancji na produkt.

Wanna otwierana ODA jest produkowana przez renomowanego polskiego producenta wanien z drzwiami – firmę Sanitplast. Jest gotowa do zamontowania, a jej instalacja nie wiąże się z zaawansowanymi pracami remontowymi. W zestawie znajduje się obudowa przednia i boczna, syfon oraz spray czyszczący.

Zobacz prezentacje wideo produktu

Produkt w zestawie z:

  • Wanna w zestawie z dwiema obudowami w kolorze białym.

    Wanna w zestawie z dwiema obudowami w kolorze białym.

  • Syfon z przelewem

    Syfon z przelewem

Specyfikacja techniczna

Rozmiar wanny:
125/68
Rozmiar wanny:
150/68
Długość (mm):
1250/1500
Materiał:
stal kwasoodporna nierdzewna (elementy metalowe)
Materiał:
Tworzywo GFK
Szerokość (mm):
680
Wysokość (mm):
1035
Wysokość progu (mm):
200
Głębokość (mm):
780
Kształt:
Prostokątny
Powierzchnia antypoślizgowa:
Tak
Zintegrowane siedzisko:
Tak
Powierzchnia siedziska:
480x350
Drzwiczki:
Po lewej lub po prawej
Szerokość drzwiczek (mm):
460
Kolor:
biały
Gwarancja:
10 lat
Producent:
SANITPLAST Łódź

Zobacz również