(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Wanna z drzwiczkami i siedziskiem MIDIA
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

Wanna z drzwiczkami i siedziskiem MIDIA

Zobacz co jest w zestawie  

Kod produktu: MIDIA 140

Konfiguracja produktu

brak w magazynie
-

6 540,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Wanna z drzwiami MIDIA 

Wanna z otwieranymi drzwiami MIDIA – opis produktu

Wanna kąpielowa z drzwiami MIDIA umożliwia seniorom lub osobom z dysfunkcjami ruchowymi samodzielne dbanie o swoją higienę. Sprawia też, że praca opiekunów, którzy pomagają przy kąpielach, jest znacznie łatwiejsza i sprawniejsza. 

Model MIDIA jest wyposażony w stabilne, wysokie siedzisko zapewniające bezpieczną i komfortową kąpiel osobom z ograniczeniami ruchowymi, również tym, które podczas czynności higienicznych wymagają pomocy osób trzecich. Jej kształt umożliwia sprawne umycie pacjenta bez konieczności głębokiego nachylania się, a dodatkowe, ergonomiczne podcięcie w obudowie pozwala na jeszcze bliższe podejście do mytej osoby.  

Ten model wanny kąpielowej z drzwiami Sanitplast jest szczególnie chętnie wykorzystywany w obiektach służby zdrowia oraz w placówkach o charakterze opiekuńczym i rehabilitacyjnym. Świetnie sprawdza się również w domach wielopokoleniowych i prywatnych łazienkach.

Wanna z drzwiami MIDIA ma antypoślizgowe dno zmniejszające ryzyko upadku podczas kąpieli w pozycji stojącej. Specjalne wycięcie higieniczne na siedzisku pomaga w dbaniu o higienę intymną, a niski próg sprzyja sprawnemu umieszczeniu w wannie mytej osoby, jak również ułatwia seniorom lub osobom niepełnosprawnym samodzielną kąpiel. Poza tym miska wanny daje możliwość przeprowadzenia leczniczych kąpieli nóg bądź tylko stóp. W razie potrzeby dostosowana jest także do mycia w niej dzieci.

W modelu MIDIA drzwiczki otwierane są do wewnątrz, prawostronnie. Zostały wyposażone w nierdzewny uchwyt. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna i lekka, a konstrukcja zapewnia 100% szczelności podczas użytkowania.

Wanna otwierana MIDIA dostępna jest w dwóch uniwersalnych rozmiarach: 140/70 oraz 150/70, pasujących do większości pomieszczeń.

Wanna z otwieranymi drzwiami MIDIA, podobnie jak inne modele producenta wanien otwieranych Sanitplast, wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa GFK, wykorzystywanego m.in. do produkcji luksusowych jachtów. Jego właściwości sprawiają, że powłoka zachowuje swój pierwotny wygląd nawet po wielu latach intensywnego użytkowania – jest odporna na zarysowania oraz ścieranie, łatwo usuwa się z niej zabrudzenia i nie ulega przebarwieniom.

Najważniejsze zalety wanny MIDIA Sanitplast:

● niski próg,

● dodatkowe podcięcie obudowy zapewniające wygodne podejście,

● antypoślizgowe dno,

● ergonomiczne siedzisko z wycięciem higienicznym,

● szczelne, otwierane do wewnątrz drzwiczki,

● trwałe, łatwe do czyszczenia, odporne na przebarwienia tworzywo GFK,

● możliwość wykonania obudowy w innym kolorze,

● gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania atest PZH,

● 10 lat gwarancji.

Montaż wanny z drzwiczkami MIDIA jest szybki i prosty. Nie wymaga skomplikowanych prac remontowych. MIDIA jest dostarczana w komplecie wraz uchwytem na drzwi, dwiema obudowami – przednią i boczną oraz sprayem czyszczącym.

Zobacz prezentacje wideo produktu

Produkt w zestawie z:

  • Dwie obudowy gładkie w kolorze białym.

    Dwie obudowy gładkie w kolorze białym.

  • Syfon z przelewem

    Syfon z przelewem

  • Spray do czyszczenia wanny

    Spray do czyszczenia wanny

Specyfikacja techniczna

Rozmiar wanny:
150/70
Rozmiar wanny:
140/70
Długość (mm):
1400/1500
Materiał:
Tworzywo GFK
Szerokość (mm):
700
Wysokość (mm):
600
Wysokość progu (mm):
220
Głębokość (mm):
450
Kształt:
Prostokątny
Powierzchnia antypoślizgowa:
Tak
Zintegrowane siedzisko:
Tak
Powierzchnia siedziska:
500x350
Drzwiczki:
Po prawej
Szerokość drzwiczek (mm):
380
Kolor:
biały
Gwarancja:
10 lat
Producent:
SANITPLAST Łódź

Zobacz również