(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');
Parawan jednoczęściowy z uchwytem na ręcznik

Parawan jednoczęściowy z uchwytem na ręcznik

Kod produktu: KAAC.1609.730.LP

produkt na zamówienie
7-14 dni roboczych

880,00 zł brutto

Oczekiwanie na dostawę
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

 

Szczegółowy opis produktu

Parawan nawannowy

Parawan na wannę z uchwytem na ręcznik - opis produktu

Parawan nawannowy pozwala urządzić strefę prysznicową w wannie, dzięki czemu możemy korzystać w niej zarówno z długiej, relaksującej kąpieli, jak i szybkiego odświeżającego natrysku. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów jest on trwały i niezawodny, dzięki czemu przez lata nie musicie się Państwo martwić o żadne usterki. Specjalna powłoka ułatwia czyszczenie parawanu oraz ogranicza osadzanie się kamienia z wody.

Parawan wannowy jednoczęściowy wyposażony w reling, który pełni rolę uchwytu, jak i wieszaka na ręcznik. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać zarówno z kąpieli w wannie, jak i natrysku. 

Parawan posiada unoszony zawias. Drzwi posiadają zakres ruchu 180 stopni. Jest to parawan uniwersalny - może być zamontowany zarówno lewo-, jak i prawostronnie.

Uwaga - w przypadku wanien Relax 150x80L, 150x80P, 160x70L, 160x80L, 160x80P składanie parawanu do środka wanny jest niemożliwe z uwagi na wyprofilowane na wannie oparcie pod głowę.

Specyfikacja techniczna

Sposób montażu:
lewy/prawy
Materiał:
szkło hartowane
Szerokość (mm):
730
Szerokość (mm):
730
Wysokość (mm):
1450
Wysokość (mm):
1450
Gwarancja:
2 lata
Rodzaj parawanu:
Jednoczęściowy
Grubość szkła (mm):
6mm
Grubość szkła (mm):
6
Pasuje do wanny:
RELAX 170
Pasuje do wanny:
RELAX 140
Pasuje do wanny:
RELAX 160
Pasuje do wanny:
RELAX 150

Pliki do pobrania

Pozostali kupili również

Zobacz również