(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Promocja trwa do 31.07.2020.

25-lecie działalności firmy SANITPLAST – skorzystaj z okazji, sprawdź ofertę jubileuszową!

25. urodziny to wielki jubileusz i okrągła rocznica, dlatego firma SANITPLAST postanowiła ogłosić zawrotną akcję urodzinową.

Akcja potrwa do wyczerpania zapasów, a promocją objętych jest 25 wanien z drzwiami RELAX w jednolitej, urodzinowej cenie 4399zł brutto – niezależnie od wymiaru. Promocja dotyczy kompletnych, gotowych do montażu wanien z drzwiami z syfonem, obudowami, zagłówkiem kąpielowym, sprayem czyszczącym. Dostawa na terenie całej Polski jest bezpłatna. 

Taka okazja powtórzy się dopiero za 25 lat ;). Sprawdź i zamów, zanim zrobi to ktoś inny.

Warunki promocji:

  1. Promocji podlega 25 sztuk wanien z drzwiami RELAX w dowolnym wymiarze, kompletnych i gotowych do montażu wraz z darmową dostawą na terenie całej Polski.
  2. Akcja jubileuszowa skierowana jest do wszystkich klientów, którzy chcą dokonać zakupu wanny z drzwiczkami RELAX.
  3. Skorzystanie z promocji jest możliwe przy opłaceniu zamówienia z góry (na życzenie klienta realizacja może nastąpić w późniejszym terminie) lub po wpłacie zadatku w wysokości 500zł. 
  4. Promocja dotyczy wyłącznie standardowych wanien w kolorze białym z dwiema lub jedną obudową w kolorze białym.
  5. Akcja jubileuszowa nie łączy się z innymi zniżkami, rabatami i promocjami.
  6. Promocja trwa do wyczerpania zapasu 25 wanien przeznaczonych do sprzedaży w ramach akcji jubileuszowej. 
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji niniejszych warunków w trakcie trwania akcji promocyjnej.
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-17:00

Udostępnij wpis

Napisz wiadomość

Wyślij wiadomość

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');