Celem serwisu uPacjenta.pl jest zwiększenie dostępności służby zdrowia poprzez umożliwienie zamawiania usług medycznych prosto do miejsca zamieszkania. Proces zamówienia jest prosty i przejrzysty, dzięki czemu nie zabiera on wiele czasu.

uPacjenta.pl pozwala zaoszczędzić czas, który poświęcacie Państwo na dojazdy do placówki medycznej!

Serwis pozwala szybko i wygodnie  zamówić domowe pobranie krwi lub inną usługę medyczną. Do złożenia zamówienia jest potrzebny komputer lub smartfon. 

Priorytetem serwisu uPacjenta.pl jest troska o najwyższy standard wykonywanych usług i maksymalną satysfakcję pacjentów. Specjaliści wykonujący usługi są starannie dobierani na podstawie posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz podejścia do Pacjentów. Dzięki temu uPacjenta.pl może zagwarantować nie tylko profesjonalne podejście do Pacjentów, wysoką jakość przeprowadzonego zabiegu, ale także miłą i serdeczną atmosferę.

Zespół pracowników uPacjenta.pl może wykonać szereg rozmaitych badań i zabiegów, zajmować się osobami wymagającymi stałej opieki. Usługi skierowane są zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci, a także osób w dojrzałym wieku.

uPacjenta.pl współpracuje z liderami branży laboratoryjnej i medycznej w Polsce, wspólnie starając się zapewnić dostęp do najwyższej jakości usług. Serwis stopniowo rozszerza również zakres świadczeń, a oprócz wizyt domowych oferuje również możliwość konsultacji otrzymanych wyników badań z wykwalifikowanym konsylium lekarsko-diagnostycznym za pośrednictwem dedykowanego komunikatora.

Usługi serwisu uPacjenta.pl pozwalają zaoszczędzić czas oraz korzystać z usług medycznych najwyżej jakości. Skorzystaj z nich we własnym domu, a swój wolny czas spędź tak, jak lubisz -z rodziną, pasją lub dobrym filmem.

zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-18:30

Udostępnij wpis

Napisz wiadomość

Wyślij wiadomość