Wanna otwierana MIDIA to kompromis między wysoką wanną typu siedzącego, a niską wanną RELAX. Ułatwia samodzielną higienę seniorów oraz osób niepełnosprawnych, a także czynności pomocnicze. Z kąpieli w wannie mogą skorzystać dzieci, dorosłych zadowoli możliwość szybkiego prysznicu.

Montaż wanny MIDIA nie wymaga skomplikowanych i czasochłonnych prac związanych z usunięciem starej wanny - wystarczy w jej miejsce zamontować wannę MIDIA z odpowiednim parawanem lub zasłonką prysznicową. Wchodzenie i wychodzenie jest bajecznie proste i bezpieczne. Natrysk i mycie się w pozycji siedzącej jest komfortowe i bezpieczne.

Wysokość siedziska umożliwia lekkie wstawanie, szczególnie jeśli w pobliżu znajdzie się uchwyt naścienny. Niecka wanny pozwala na korzystanie z kąpieli solankowych lub siarczkowych nóg.

Wanna MIDIA to spore ułatwienie dla osób opiekujących się osobami o ograniczonej sprawności ruchowej, które wymagają asysty podczas kąpieli, a niekiedy wkładania i wyjmowania z wanny. Umycie i opłukanie osoby kąpanej jest proste, wygodne i bezpieczne -  wysokość siedziska oraz uchylny parawan (lub zasłonka) umożliwiają dostęp do całego ciała i nie wymagają głębokiego pochylania się. Podcięcie w obudowie pozwala na bliższe podejście do osoby mytej.

Wanna z drzwiczkami i siedziskiem MIDIA

Wanna z drzwiami MIDIA powstała na bazie wanny RELAX.
MIDIA posiada wysoko osadzone siedzisko z wycięciem higienicznym.
Wanna z drzwiami MIDIA pozwala bez czasochłonnego remontu pozbyć się starej wanny.
MIDIA pozwala na przyjemny, komfortowy i bezpieczny natrysk w pozycji siedzącej.
Długi parawan pozwoli na prysznic zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.
zadzwon do nas
Potrzebujesz porady?
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością poznamy Państwa potrzeby i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc!
Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z radością pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania!

609-382-635

Czynne pn-pt: 9:00-18:30

Udostępnij wpis

Napisz wiadomość

Wyślij wiadomość