(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.defer=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-M6VNB3S');

Słuchawki prysznicowe

Filtrowanie   Sortowanie  
Ilość funkcji słuchawki
Sposób montażu

Aktywne filtry

Resetuj wszystkie filtry

Niezbędnym wyposażeniem każdej kabiny prysznicowej oraz wanny jest słuchawka prysznicowa. To dzięki niej, po podłączeniu do baterii natryskowej lub wannowej za pomocą węża, możliwe jest skierowanie strumienia wody np. w celu skorzystania z odświeżającego natrysku. Wielu użytkowników nie wyobraża sobie wanny bez węża natryskowego ze słuchawką prysznicową, ponieważ pozwala ona np. umyć głowę bez wchodzenia do wanny.

Słuchawki prysznicowe różnią się między sobą parametrami technicznymi oraz wizualnymi. Warto zatem znaleźć złoty środek i wybrać model nie tylko estetyczny,, cieszący oko, ale przede wszystkim praktyczny i funkcjonalny. W końcu celem kompletowania całego wyposażenia kabiny prysznicowej ma być przede wszystkim komfort i przyjemność kąpieli. Klientów ucieszy z pewnością fakt, że coraz rzadziej muszą oni w tej kwestii iść na kompromisy producenci armatury łazienkowej coraz częściej oferują zarówno praktyczne, jak i eleganckie słuchawki prysznicowe.

Nowoczesna słuchawka prysznicowa posiada wiele pomysłowych, praktycznych i przydatnych rozwiązań, które pozytywnie wpływają na komfort codziennych czynności. Mogą one także wspomagać użytkownika w konserwacji słuchawki oraz utrzymaniu jej w czystości. Najlepsze modele zostały wyposażone w specjalne systemy, których zadaniem jest minimalizowanie ilości kamienia odkładającego się w słuchawce, a także odpowiednie rozwiązania ograniczające nagrzewanie się zewnętrznej części słuchawki.

Słuchawka prysznicowa – jaką wybrać?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno słuchawki natryskowe jednofunkcyjne, jak i wielofunkcyjne. Ilość funkcji to nic innego jak ilość oferowanych przez słuchawkę rodzajów strumienia wody. Słuchawki jednofunkcyjne to modele najprostsze.

Modele wielofunkcyjne posiadające kilka trybów działania umożliwiają skorzystanie z szybkiego natrysku, relaksującego masażu lub delikatnej kąpieli. Tryby, jakie oferuje większość baterii prysznicowych to np. strumień deszczowy, strumień mieszany, strumień mgiełka wodna i inne. Dostępnych rozwiązań jest naprawdę wiele i każde z nich pozwala na inne, przyjemne doznania podczas kąpieli. Regulacja strumienia wody jest w większości modeli prosta i nie wymaga użycia dużej  siły.

Oprócz dostępnych funkcji ważna jest także jakość wykonania i zastosowanych materiałów. Słuchawki prysznicowe wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewnią długie i niezawodne działanie, a także estetyczny wygląd. Obecnie najczęściej stosowanym materiałem do produkcji słuchawek prysznicowych są zaawansowane tworzywa sztuczne. Dzięki temu są one lekkie, bezpieczne i nie nagrzewają się tak szybko, jak np. słuchawki metalowe. Warto zwrócić uwagę na to, aby słuchawka prysznicowa posiadała system anti-calc. Jest to system, którego zadaniem jest ograniczanie osadzaniu się kamienia, co przedłuża żywotność słuchawki. Dodatkowym atutem będą rozwiązania proekologiczne, zmniejszające zużycie wody.

Szeroki wybór słuchawek prysznicowych umożliwia wybór także tej, która najbardziej odpowiada naszemu gustowi także pod względem wizualnym producenci prześcigają się w tworzeniu nowych wzorów, z nowymi funkcjonalnościami lub np. w niespotykanych dotąd kolorach. Baterię prysznicową można, zatem dopasować do pozostałego wyposażenia łazienki, np. baterii czy drążka prysznicowego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo słuchawki prysznicowe czołowych, sprawdzonych producentów, które zapewnią wieloletnie, komfortowe użytkowanie. 

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-90851268-1');